Kore Turizm Organizasyonundan Ücretsiz Kore Turu 0

Kore Havayolları ve Kore Turizm Organizasyonunun ortaklaşa olarak gerçekleştirdiği promosyon kampanyası ile, Seul aktarmalı olarak çeşitli destinasyonlara uçacak olan Kore Havayolları yolcuları, 1 Ekim-31 Aralık 2014 tarihleri arasında biletlemelerini yaptırmak suretiyle, tüm transit biletlerde %20 indirime sahip olacaklar ve bunun yanısıra havaalanındaki bekleme süresinde de Kore Turizm Organizasyonun desteği ile ÜCRETSİZ olarak organize edilen, 1 ila 5 saat arasındaki KORE TRANSİT TURLARINA’na katılabileceklerdir.

seularasi

ÜCRETSİZ KORE TRANSİT TURLARI’ndan sadece transit bilet sahibi yolcular yararlanabilir ve bir önceki uçuşa ait bilet ve bir sonraki uçuşa ait uçuş kartı görevliler tarafından istenecektir. Transit  biletlerini alan yolcuların, ücretsiz Kore Transit Turlarından yaralanabilmeleri içinmutlaka önceden rezervasyon yapmaları gerekmektedir.

Bu harika imkandan faydalanarak %20 oranında indirimli Kore üzerinden transit bilet alternatiflerini öğrenmek ve transit bilet satın almak için lütfen aşağıdaki erişim bilgilerinden Kore Havayolları Harbiye Satış Ofisi ile temasa geçiniz.

Kore Havayolları Harbiye Satış Ofisi:

Cumhuriyet Cad. No:71 Kat:2 Bingül Apt. 34367 Elmadağ-Istanbul

Tel: 0212-241 06 11 pbx’den 1 tuşlanmalı

ÜCRETSİZ KORE TRANSİT TURLARI’nın program detaylarını Türkçe olarak görmek için lütfen aşağıdaki dosyaya tıklayınız.

Pdf dosya(Türkçe Tur Programları)

İstediğiniz ücretsiz turu seçerek rezervasyon yapmak için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız:

http://www.airport.kr/iiacms/pageWork.iia?_scode=C1202020600

Rezervasyon sırasında herhangi bir problem yaşadığınız taktirde Kore Turizm Organizasyonu ile 0212-2902630-31’nolu telefonlardan bağlantı kurarak yardım isteyebilirsiniz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe