Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
hansen-summer-institute-on-leadership-702x336
Son başvuru tarihi: 5 Ocak, 2015

Kimler başvurabilir: En az 2 yıldan beri üniversitede okuyan 25 yaşının altındaki İngilizce’yi akıcı olarak kullanabilen öğrenciler

Yer ve Zaman: 29 Haziran – 20 Temmuz 2015 San Diego, Kalifornia

Tanım

Hansen Liderlik ve Uluslararası İşbirliği Yaz Okulu eşsiz bir üniversite temelli liderlik tecrübesi ve uluslararası işbirliği programlayını sağlayan uluslararası bir programdır. Programın genel amacı genç dahiler topluluğu oluşturmak.

Uygunluk   

Programa katılmak için şu şartları sağlamanız gerekmektedir:

  • En az 2 yıldır üniversite okuyup 25 yaşının altında olmalısınız
  • Bir akademik danışmandan yazma noktasında ingilizcede ileri düzey olduğunuzu gösteren onay mektubunuz olmalı
  • Program başlayana kadar eğer gerekliyse ABD vizeli geçerli bir uluslararası pasaportunuz olması

Harcamalar

Hansel Yaz Okulu Amerika’ya gidiş ve dönüş biletlerinizi, konaklamanızı, yemek masraflarınızı ve diğer program harcamalarını karşılayacaktır. Seçilmeleri halinde katılımcılar sadece pasaport ücreti, vize ücreti ve cep harçlıklarını kendileri karşılayacaklar.

Başvuru

Başvuru süreci biraz karışık olabilir bu yüzden tüm adımları doğru izlediğinizden emin olun:

  • Form 1-4: Öncelikle başvuru formlarını indiriniz – Boşlukları bilgisayarınızda doldurun, kaydedin ve form doldurulunca Hansen Yaz Okuluna mail atın;
  • Form 5 ve Form 6Bu formlar ayrı ayrı indirilmeli, referans gösterilen kişiye doldurması ve daha sonra ya sana ya da doğrudan Hansen Yaz Okuluna göndermesi için mail olarak gönderilmeli.Lütfen unutmayınız ki bu formlar taranabilir, e-mail veya fax olarak ya da normal posta yoluyla gönderilebilir olmalıdır.
  • Form 7: Eğer dijital imza kullanmamayı seçerseniz bu formun çıktısı alınabilir ve imzalanabilir ve sonra e-mail yoluyla gönderilebilir.
  • Form 8:  Bu noktada bir fikir beyan etmek zorunda değilsiniz. Ancak tüm Hansen Öğrencileri 2 günlük bir sosyal girişimcilik atölyesine katılacaktır.

Daha fazla bilgi için lütfen resmi sayfayı ziyaret ediniz.

Kaynak: Projelist

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz