Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

KLM, müşterilere kendi kanalları üzerinden turlar ve etkinlikler sunmak için GetYourGuide ile yeni bir ortaklık anlaşmasını duyurdu.

Bu anlaşma sayesinde müşteriler Facebook Messenger, KLM mobil uygulaması, KLM.com web sitesi ve hatta KLM uçuşlarındaki uçak içi Wi-Fi erişiminin yanı sıra uçuşlardaki uçak içi eğlence sistemlerine özel bir portal üzerinden tur rezervasyonları yaptırabilecek.

KLM müşterilerinin 30,000’den fazla tura ve dünyanın dört bir yanında yer alan 2,500’ün üzerindeki destinasyonda gerçekleşen etkinliklere erişimi sağlanacak ve müşteriler, uçuş rezervasyonlarını yaptırdıkları günde veya bulundukları destinasyonlarda en az 24 saat öncesinden bildirim yaparak, herhangi bir zaman aralığında rezervasyonlar yaptırabilecek.

GetYourGuide servisi, girişler için bir QR kodu tarama sistemini kullanarak kağıda basılmamış bilet olanağı sunuyor. Gezginler ayrıca mobil cihazlarında, kendi zaman planlamalarını takip etmelerinin sağlanması amacıyla, rezervasyon yaptırdıkları turlar ve etkinliklerle ilgili push bildirimleri alabilecekler.

Air France KLM’nin dijital faaliyetlerden sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Pieter Groeneveld, bu yardımcı ürün ile ilgili açıklamalarda bulundu: “Arabalar ve oteller gibi diğer destekleyici ürünlerin yanı sıra GetYourGuide’ın turlarını ve etkinliklerini sunarak, müşterilerimizin, diledikleri KLM platformu üzerinden seyahatlerinin tüm aşamaları için planlamalar yapmalarını mümkün hâle getiriyoruz. KLM’nin kendi inovatif temas noktalarına uyan, bu dijital açıdan gelişmiş yöntemde, herkes için bir seçenek bulunuyor.”

GetYourGuide’ın COO’su Tao Tao da bu ortaklığa dair açıklamalar yaptı: “Küresel çaptaki tur ve etkinlik envanterimizi, dünyanın dört bir yanındaki gezginlerin erişebileceği hale getirmek için, müşterilerin nabzını tutan ve geleceği gözleyen ortakların arayışı içindeyiz. KLM, dijital inovasyona bağlılığı bakımından sivil havacılık sektörünün tartışmasız liderlerinden biri olma özelliğini taşıyor ve bizler, müşterilerimizin seyahatlerini birlikte harika deneyimlere dönüştürecek olmaktan dolayı heyecan duyuyoruz.”

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz