Hong Kong Turizm Ofisi’nden Kare Kodlu Turizm Kampanyaları

Grey Group Hong Kong ve Hong Kong Tourism Board (HKTB), Çin-Hong Kong’daki iki mirasi yöreyi vitrine çıkaran interaktif turizm kampanyası için iş birliği yapıyor.

Bu kampanyanın bir parçası olarak Hong Kong’daki Central ve Sheung Wan bölgelerini tamamen deneyimlemek için, bu bölgede yaşayanlar sanat esintili kare kodlarla etkileşimde bulunmak üzere davet ediliyor. Bu kodlar, mobil cihaz kullanıcılarını her bölgenin anıtlarıyla, galerileriyle zengin tarihini ve çay tadımı gibi deneyimleri gösteren 4 farklı güzergaha bağlıyor. Her biri farklı bir temaya sahip güzergahlar bölgenin yeme-içme, sanat, tarih, alışveriş gibi farklı bir yönüne odaklanıyor. (Tasting Hong Kong, Crazy for Art, Time Traveller, Treasure Hunt)

Bu ustaca tasarlanmış Kare Kodlar, bölgelerin çeşitli yerlerinde bulunabilir ve kodu taradıktan sonra kullanıcıları mobil sayfaya yönlendirir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!