Justin Bieber’ın ‘Despacito’ Şarkısı Karayip Adaları’na İlgiyi Arttırdı. 0

Luis Fonsi, Daddy Yankee ve Justin Bieber’ı bir araya getiren son günlerin hit parçası Despacito, sadece müzik listelerinde başarıya ulaşmakla kalmıyor; Hotels.com’a göre aynı zamanda seyahatçileri Porto Riko adasına gitmeye de sevk ediyor.

Seyahat uzmanı siteye göre, şarkının piyasaya çıktığı 17 Nisan tarihinden bu yana Karayip Adaları’na yönelik internet aramaları %45* artış gösterdi. Luis Fonsi, Daddy Yankee ve Justin Bieber’ı bir araya getiren ve çıktığı andan itibaren tüm dünyada hit olan ‘Despacito’ parçanın sözleri  her ne kadar “yavaşça” anlamına gelse de, şarkıyı dinleyen tatilcileri tam tersine bir an önce ‘Porto Riko’ gitmeye yönlendiriyor.

Hotels.com markası Avrupa, Orta Doğu ve Afrkia (EMEA) Bölgesi Başkan Yardımcısı Isabelle Pinson; “Çok uzun süredir bir tatil  beldesi olan Porto Riko, pek çok seyahatsever için hala bilinmeyen bir yer. Popüler kültürün seyahat kararlarımızda çok güçlü bir etkisi olduğunu biliyoruz. Porto Riko, Luis Fonsi ve Daddy Yankee adlı şarkıcıların ana vatanı olması dolayısıyla şarkıda özel bir yer alıyor ve görünüşe göre şarkı, insanlara bu harika yeri keşfetme konusunda cesaret veriyor” dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe