Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Geleneksel tanıtım olarak artık gazete, dergi ve broşür devri yerini yıllardır dijitale bırakmamak için çabalıyor fakat online reklamlar ve dijital ekranlar çoktan gelenekselin yerini aldı. 

Online reklamların yerini de bir süre sonra dijital ekranlar alacağını düşünüyoruz. Aslında uzun bir süredir Amerika ve Uzak Doğu’da görmeye alıştığımız ve ülkemizde de yeni yeni yükselen bu trendi 2013 yılında farkeden İstanbulFind TV, Otelcilik sektöründe teknolojideki yeniliklerin takip edilmesi ile birlikte misafirlerine yeni bilgilerin ve ürünlerin sunulması için odalardaki televizyonlara reklamlar eklemeye başladı.

Bu teknoloji sayesinde oteller tek merkezden misafirleri ile kolay ve hızlı iletişim kurup servis ve ürünlerini rahatça pazarlarken memnuniyeti üst seviyelere taşımaktadırlar. Odalar, lobi, toplantı salonları, asansör vb. alanlarda kurulan dijital ekranlar sayesinde misafirler otelde kaldıkları sure boyunca tüm yönlendirme, kampanya ve duyuru gibi tüm bilgilere kolayca erişebilirler.

IstanbulFind TV bu teknoloji ile hazırlamış olduğu kurumsal ekranlar ve içerikler ile 5 yılda 100’den fazla otelle anlaşmaya varıp 10 milyondan fazla turistle etkileşim sağlamış yani bir nevi turist dergilerinin dijital formattaki hali olarakta düşünebiliriz.

Bu yıl 5 inci senesini dolduran IstanbulFIND otel odalarında en çok izlenen TV kanalı da oldu.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz