Jollytur Yeni Logosunu Tanıttı. 0

Türkiye’nin büyük tur operatörlerinden Jolly Tur, 2019 sezonuna yeni teknolojik altyapısı ve logosuyla giriyor. 

Goldman Sachs tarafından yapılan son yatırımla birlikte global bir marka olma ve 2019 yılında 1.1 milyon turist hedefiyle yola çıkan Jolly Tur bu bağlamda 32 yıllık logosunu değiştirerek değişime başladı.

320 bin kişinin beğenisine sunulan ve 6 logo içinde en çok beğenilenin bu olduğunu belirten Jolly Yönetim Kurulu Başkan Mete Vardar, “2019 yılında hizmet verdiğimiz toplam yolcu sayısının 1.1 milyona ulaşmasını hedefliyoruz. Teknoloji tarafında yaptığımız önemli değişikliklerle yeni iş kollarında daha geniş kitlelere ulaşmayı ve 2019’da ciroda yüzde 35 kişi sayısında ise yüzde 15 büyüme hedefliyoruz” olarak belirtti.

Jolly’nin teknoloji şirketi Gordion’un CEO’su Erhan Çelik, şirketin gerçekleştirdiği teknolojik dönüşüme dair bilgiler verdi. ‘’Dünya değişiyor, Jolly de değişiyor. Yaklaşık 3 yıl önce Türkiye’de turizm teknolojilerini değiştirmek için Gordion teknoloji şirketini kuduk. Gordion eski iş modellerine meydan okuyarak geleceğin ürünlerini yaratmak isteyen ve kuralları koyan bir teknoloji şirketi.’Biz Gordios ürünüyle ilgili 5 yıllık hedefler koyduk. Hedefimiz, uçtan uca seyahat noktasında Türkiye’nin en iyi, dünyanın ise en iyi 3 teknoloji şirketinden biri olmaktı. 2.5 yılın sonunda Gordios ürününü tamamladık. Gordios bir Jolly-Gordion ortak zeka ürünüdür. Bundan sonraki süreçte de yine değişen piyasa koşullarına adapte olmak, ürünü sürekli geliştirmek ve bu işi globale taşımak önümüzdeki iki yılın hedefi olacaktır. Gordion olarak da Gordios ürünümüz ile globale teknoloji satan bir şirket olacağız.’’ ifadelerini kullandı.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.