IATI Seyahat Asistanı Uygulamasını Paylaşıyor 0

Artan gelir seviyesine bağlı olarak seyahat edenler daha bütünleşik ve karmaşık kişiselleştirilmiş seyahat ürünleri arıyor. Bu yeni trend ile ürünü araştırmak için gerekli zaman ve doğru kaynaklara ulaşım için harcanacak çaba arttıkça seyahat acentelerinin bilgisi ve deneyimi daha da değer kazanıyor.

IATI geliştirdiği yeni ürünü “Seyahat Asistanı“ ile son kullanıcı ve acente deneyimini tekrar bir araya getirerek hem gelecek seyahat ihtiyaçlarını karşılayacak hem de sorunlara daha hızlı çözümler sağlayacak.

Bas Konuş – Anında Destek

Kullanıcılar kendilerine özel seyahat ürünü oluştururken ya da satın aldığı ürünü kullanırken anlık ve gerçek zamanlı desteğe ihtiyacı ortaya çıkıyor. Bu ihtiyaçın gelecekte “yapay zeka“ ile ses ve mesajlaşma servisleri ile karşılanması planlanıyor. Yapay zekanın bu ihtiyaçları karşılaması hem zaman alacak hem de daha kompleks ihtiyaçları karşılaması mümkün olmayacak.

Örneğin;

Kullanıcının kaldığı otelde “gürültüsüz bir odada“ kalmak istemesi ya da satın aldığı uçuşun tarihinin değiştirilmesi gibi. İşte bu noktada acentelerin tecrübesi ve tedarikçiler ile bağlantıları devreye girecek. Son kullanıcı ve seyahat acenteleri arasındaki anlık iletişim ise yeni ürünümüz “Seyahat Asistanı“ ile olacak.

Seyahat Assistanı Nasıl Çalışacak ?

Çarşamba günü karşımıza çıkacak olan Seyahat Asistanı;

  1. IATI “Seyahat Asistanı“ uygulamasını son kullanıcılar akıllı telefonlarına yükleyecekler.
  2. Kullanıcı uygulama ile kendisine en yakın IATI acentelerini bir harita üzerinde görerek danışmanlık hizmeti almak istediği acenteyi seçecek.
  3. Kullanıcı belirlemiş olduğu acentenin aktif çalışanlarının pro llerini inceleyerek sürekli olarak hizmet almak istediği seyahat uzmanını seçecek.
  4. IATI Acente yetkilisi kullanıcının asistan seçimini onaylayıp asistan hizmeti sürecini başlatacak.
  5. Kullanıcı uygulama üzerinden seyahat ürünlerini doğrudan satın alabilecek ve satın alma süreçlerinde ve sonrasında seyahat danışmanından anında destek alabilecek.
  6. IATI, kullanıcı ve acente arasında teknoloji ve platformu olarak görev alarak güven sağlayacaktır.
Uygulamayı indirmek için;
Android
IOS
Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.