Hotelbeds, Réside Études Grup İle Stratejik Ortaklık Sayesinde Fransa Portföyünü Genişletiyor

Hotelbeds, Fransa’daki yatırım amaçlı gayrimenkul liderlerinden biri olan Réside Études Grup ile stratejik bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Bu anlaşma sayesinde, Hotelbeds’in müşterileri, Réside Études Grup’un Fransa’nın çeşitli şehirlerinde bulunan mülklerindeki fiyat ve tekliflerden yararlanacak ve güvenli seyahat devam ettiğinde bunları gezginlerin kullanımına sunacak.

Aynı zamanda, bu ortaklık Réside Études Group’a Hotelbeds’in dünya çapında 140’tan fazla kaynak pazarında bulunan ve seyahat acenteleri, tur operatörleri, havayolları ve puan kullanma programlarından oluşan 60.000 seyahat ticareti alıcısına erişim sağlayacak.

Bu anlaşma ile Hotelbeds, grubun beş markasından üçü olan turistik ve iş rezidansları olan Séjours & Affaires Apparthotel, iş alanlı turistik ve iş rezidansları olan Residhome Apparthotel ve Relais İş, sağlık ve dinlenme alanları ile turist konutları sunan Spa’yı portföyüne ekleyerek Fransa’daki otel portföyünü daha da genişletecek.

Hotelbeds Küresel Tedarik Direktörü Jorge Cortés; “Réside Études Grup, Fransız konaklama endüstrisindeki artan varlığı sayesinde gayrimenkul yatırımında liderlerden biri haline geldi. Bu nedenle, bu yeni stratejik ortaklığın dünya çapında 140 kaynak pazardaki 60.000 seyahat müşterimize Réside Études portföyündeki fiyatlara erişmesini sağlayacağı için çok mutluyuz” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Create your own Event group.

Get subscribed today!