Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hotelbeds, Finlandiya’yı ABD seyahat danışmanları ağına tanıtmak için Visit Finland ile yeni bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Eylül ayının ortasından itibaren Hotelbeds, Finlandiya’yı seyahat danışmanları ağına güvenli bir destinasyon olarak tanıtmak ve kuzey ışıkları, kayak etkinlikleri, Laponya’da Noel baba ile buluşma ziyaretleri ve geleneksel saunalar dahil olmak üzere İskandinav ülkesinin çok çeşitli turistik mekanlarını tanıtmak için Visit Finland ile bir kampanya başlatacak.

ABD tarihsel olarak şirketin Finlandiya için ana kaynak pazarlarında ilk 5’te yer aldığından, Hotelbeds bu kampanyanın potansiyeline güçlü bir şekilde inanıyor. Bu anlaşmanın bir sonucu olarak, Hotelbeds, ABD seyahat danışmanları ağına farklılaştırılmış içerik sunmak için daha geniş bir yelpazede Fin otelleriyle özel fiyatlarla sözleşme yapmak için iyi bir konuma sahip olacak.

Pazarlama kampanyası 2022’nin başına kadar sürecek ve şirketin iki ana dağıtım kanalı olan Hotelbeds (toptan dağıtım için) ve Bedsonline (perakende seyahat danışmanları için) aracılığıyla tanıtılacak.

Hotelbeds Pazarlama, İletişim ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk Direktörü Gareth Matthews; “İnanılmaz doğa aktiviteleriyle tanınan Finlandiya, sakinleri ve ziyaretçileri için sağlıklı ve güvenli seyahat sunan bir destinasyon olarak üne sahiptir, bu nedenle pandemi sonrası mükemmel bir destinasyondur. Visit Finland ile ortak olmaktan ve ABD’li seyahat danışmanlarımıza bu güzel ülkedeki en iyi mülklerde özel promosyon fiyatları sunmaktan gerçekten memnunuz” dedi.

Visit Finland Kuzey Amerika Başkanı Heli Mende ise; “Finlandiya’nın tüm aşılı gezginleri Finlandiya’yı ziyaret etmeye davet ettiğini duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. Önümüzdeki kış sezonu ve 2022 yazı için destinasyon promosyonumuzu güçlendirmek üzere Hotelbeds ile ortaklık kurduk ve pazar anlayışlarının ve yüksek etkili pazarlama faaliyetlerinin desteğiyle Finlandiya’ya olan talebi artırmayı umuyoruz. Çünkü, Finlandiya Avrupa’da hala nispeten bilinmeyen bir destinasyondur. Finlandiya’nın kış harikalar diyarı ve gece yarısı güneşi yaz deneyimleri, ABD’li gezginlerin, özellikle de alışılmadık patikaları deneyimlemek isteyenler için Finlandiya’ya seyahat etmeleri için harika nedenlerdir” diyerek ekledi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz