Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Great Rail Journeys, İngiltere’de seyahatin resmi olarak yeniden başlamasını kutluyor ve İskoçya, Galler ve Yorkshire’da demiryolu turları sunuyor.

Seyahat sağlayıcısı Visit Britain’in ‘We’re Good to Go’ akreditasyonunu aldı, böylece gezginler tatillerinin COVID ile ilgili tüm endüstri standartlarına uygun olduğundan emin olabilirler. Daha fazla güvence için Great Rail Journeys, 2021 İngiltere ve Avrupa refakatli turlarının tamamında 25 kişiden fazla olmayan küçük gruplar teklifini standart olarak başlattı ve ayrıca seyahat sigortasını hiçbir ekstra ücret ödemeden COVID-19’u da kapsayacak şekilde güncelledi.

31 Mayıs’a kadar rezervasyon yapan müşteriler, refaketli tur sağlayıcısının esnek rezervasyon teklifinden en iyi şekilde yararlanarak, planlarının değişmesi gerektiğinde konuklara tatilleri için ücretsiz değişiklik fırsatı verebilir.

Great Rail Journeys CEO’su Peter Liney; “Great Rail Journeys’de insanları tatile götürüyor olmak tan sevinç duyuyoruz ve seyahat endüstrisinde bir yıl süren bu kadar belirsizliğin ardından, müşterilerimizi tekrar ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Bütün yolcularımıza burada İngiltere’de uzun zamandır bekledikleri muhteşem bir tatil diliyorum” dedi.

Tatilciler, Temmuz – Ekim kalkışlarına eklenen ekstra kapasite ile bir sonraki Birleşik Krallık kaçamakları için rezervasyon yapabilirler.

Great Rail Journeys ve kardeş markası Rail Discoveries ile önerilen birkaç tur:

İskoçya:

Kuzey İskoçya Macerası- Kişi başı 895 £ ‘dan beş gün: Bu maceraya açılan kapı olan Inverness’ten başlayarak konuklar kuzey İskoçya’yı keşfedecekler. Bu refakatli turda nefes kesici manzaraları içinize çekin, tarihi kalelerde ve savaş alanlarında zamanda geriye gidin ve hem ana hat hem de buharlı demiryolları ile manzaralı yolculukların tadını çıkarın. www.greatrail.com

Galler:

Galler Demiryolları ve Kaleleri – Kişi başı 845 £ ‘dan altı gün: Bu tur, gezginlerin Kuzey Galler’i deneyimleyecekleri Llandudno deneyimini oluşturuyor. Misafirler, buharlı trenlere binerken Galler’in bazı manzaralarını görme ve bu dağlık bölgenin kıyı şeridi boyunca uzanan kaleleri ziyaret etme fırsatına sahip olacaklar. www.greatrail.com

İngiltere:

Buharlı Tren ile Göller ve Vadiler – Kişi başı 449 £ ‘dan beş gün: Konuklar bu tren yolculuğunda Yorkshire Dales’in harikalarını keşfedecekler. Yolcular, Carlisle’dan, İngiltere’nin kuzeyine özgü engebeli kırsalın tadını çıkarabilecekleri tarihi demiryollarında seyahat edecekler. www.raildiscoveries.com.tr

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz