Geziko, Flapp Uygulamasını Yayına Aldı. 0

1999 yılında Malmö’de kurulan ve şu anda merkezi Cape Town’da olan Travelstart’ın şirketlerinden Geziko uçak bileti uygulaması Flapp‘i yayına aldı. 

En iyi fiyatlı uçak bileti bulmamızı sağlayan uygulamalardan biri olan Flapp üzerinden yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda saniyeler içinde en iyi fırsatları farklı havayollarının fiyatlarını karşılaştırmanın yanı sıra Esnek Bilet ve Seyahat Sigortası gibi ek hizmetlerle de rakiplerinden farkını ortaya koymakta. Ayrıca sonraki alışverişlerde daha hızlı bilet satın alabilmek için kredi kartı bilgilerinizi de kayıt edebiliyorsunuz.

Travelstart geçtiğimiz şubat ayında MTN ve Amadeus Capital Partners‘dan 40 milyon USD’lik yatırım almış ve bunu Hong Kong merkezli sosyal zeka firması Satisfly’ı almak için kullanmıştı.

Flapp’i ilk olarak Cape Town’da açan firma rezervasyonlarının %43’ünü aplikasyon üzerinden yapıp %90 oranında da kredi kartı kullanıldığını belirtti.

flapp_lp_banner

Flapp’ta Neler Var?

Tüm iç ve dış hatlar için hızlı rezervasyon yapabilir, Google veya Facebook hesabınızla giriş yapabilir, yolcu ve kredi kartı bilgilerinizi kaydedebilir, Seyahat sigortası ve esnek bilet alabilmektesiniz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.