Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Konaklama zinciri Hilton, Hilton HHonors mobil uygulamasına, konuklara kişiselleştirilmiş öneriler, konaklama tesislerine dair içeriden bilgiler ve deneyimler için özel teklifler sunan yeni bir özelliği dahil etti. Fun Finder Wi-Fi, GPS ve işaretleme teknolojilerini; zamana, bulunduğunuz konuma, varış ve ayrılış tarihlerinize dair detaylara ve varıştan önce yapılan bir anket ile toplanan seçimlere dayanarak öneriler sunan kişisel bir seyahat rehberi olarak hizmet sunmak için kullanıyor.

Söz konusu özellik halihazırda Hilton Hawaiian Village Waikiki Beach Resort ve Hilton Anatole’da erişilebilir durumda ve diğer Hilton tesislerinde de kullanıma sunulması planlanıyor. Üyeler Beach Resort’ta kalırken Fun Finder’ı kullandıkları zaman adada bir yürüyüş turuna çıkabilmekte ya da barda bir içki alabilmekteler. Anatole’da ise üyeler, yeni açılan yüzen barda happy hour’un başladığına dair bildirimler alabiliyor ya da müzede yer alan sanat eserleri ve tarihi kalıntılara dair künye bilgilerini okuyabiliyorlar.

Fun Finder, herhangi bir etkinliği ya da teklifi kaçırmamaları için konukların tesiste yollarını bulabilmeleri için yardım sunabiliyor. Bu uygulama sayesinde müşteriler, varmak istedikleri noktalara giden en kısa yola yönlendiriliyor ve kaybolmaları halinde kendilerine rehberlik sağlanıyor. Hilton HHonors üyeleri, Hilton bünyesindeki tesislerin sunduğu fırsatları keşfetmeye başlayabiliyor ve henüz uçağa binmeden önce, akşam yemeği ya da spa için rezervasyon yapabiliyor. Sorularını ise, gerçek-zamanlı mesajlaşma servisini kullanarak tesisin Ekip Üyeleri ile iletişime geçerek iletebiliyorlar.

Hilton Worldwide’ın Dijital Ürün İnovasyonu departmanının başkan yardımcısı Joshua Sloser, bir basın açıklamasında şu sözleri sarf etti:

Hilton HHonors bünyesindeki üyelerimize, daha onlar sormadan önce içeriden haber sunarak, onlar için spontane olma ve tatillerinin tadını çıkarmaları adına her fırsatı yakalama olanağını, her zaman olduğundan daha kolay hale getiriyoruz. Fun Finder, otel endüstrisi için ileriye doğru atılan büyük bir adım – bizler teknolojiyi, benzersiz deneyimlerle, gezginlere daha akıllıca ve daha kişiselleştirilmiş bir konaklama olanağı sunmak üzere, sanatsal bir biçimde bir araya getiriyoruz.”

Fun Finder’a aşağıdaki videoyu izleyerek göz atabilirsiniz:

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz