Frankfurt Sanal Gerçeklik Videolarını Premium Ekonomi Sınıfına Yükseltmeler İçin Kullanıyor 0

Öğleden sonra Frankfurt’un birinci terminal kapısında sanal gerçeklik gözlüğünüzü takın ve başlayın. Premium Ekonomi sınıfındaki rahat koltuğunuzdan etrafınıza bir göz atın ve çevrenizde ne kadar alana sahip olduğunuzu görün. Bu sanal deneyim sanal gerçeklik gözlükleriyle ve 360 derece videolarla çok etkileyici. Lufthansa Frankfurt’ta bu sanal gerçeklik gözlüklerini seçilen kıtalararası uçuşlardaki ekonomi sınıfı yolcularının uçuştan önce ekstra bir ücretle direkt Premium Ekonomi sınıfına geçmelerini sağlamanın bir yolu olarak sundu. Çünkü ayak koyma yeri ve premium servisinin gerçekten ne anlama geldiği en iyi üç boyutlu formda gösterilebilirdi. Yolcular premium ekonomi sınıfını gerçekten kabinin içindeymişçesine hissedebildiler.

Tanıtım süresi boyunca Lufthansa, yolcuların dikkatini sadece yeni seyahat sınıfına çekmekle kalmadı, aynı zamanda kendisini yeniliği kucaklayan bir şirket olarak sunma imkanı da elde etti.

Tanıtım için günlük olarak Premium Ekonomi sınıfında hala yeterli koltuğun olduğu uçuşlar arasından seçim yapıldı. Kalkıştan kırk dakika öncesine kadar tanıtım ajansı personeli tarafından yolculara Lufthansa’nın yeni seyahat sınıfını 3 boyutlu olarak test etme fırsatı sunuldu. Uçuş sınıfını yükseltmek isteyen yolcular ise gereken ek ücreti direkt kapıda mobil ödeme cihazı ile ödeyebildi.

Lufthansa 360 derece filmleri kullanan ilk hava yollarından biriydi ve bunu 2015’ten beri, örneğin ITB gibi ticaret fuarlarında, promosyon reklamları için ve sosyal medyada kullanıyor. Lufthansa Amerika’da, yolcuları Premium Ekonomi sınıfına yükseltme konusunda sanal gerçeklik kullanarak hali hazırda kayda değer bir başarı elde etmişti.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe