Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Küresel seyahat yönetimi şirketi FCM, hızla gelişen iş seyahati ortamına yanıt olarak yeni bir teknoloji platformu ve yeni bir marka kimliğinin duyurusunu gerçekleştirdi.

Yapılan açıklamada, “Küresel salgın iş seyahati endüstrisinde sismik bir değişime neden olurken, FCM yeni teknolojiye, hızlı uygulamaya, gelişmiş hesap yönetimine ve sürdürülebilir ve güvenli seyahatlere yatırım yaparak müşterilerin sorunlu gördüğü noktalara ve seyahat programlarına hitap etmeyi bir öncelik haline getirdi” dendi.

FCM, mevcut ve eski kurumsal seyahat teknolojisi ile müşterilerin sorunlarını doğrudan hedefleyen özel bir teknoloji geliştiriyor. Şirket içi platformun, rezervasyon yapanların, gezginlerin ve yöneticilerinin farklı endişelerini anlamak için müşteriler arasında küresel çapta yapılan kapsamlı araştırmanın ardından geliştirilen çok kanallı bir teklif olduğunu söyledi. Bu araştırmanın bulguları, müşterilerin tüm pazarlarda tutarlı, ancak aynı zamanda olumlu bir kullanıcı deneyimi ve basit kullanıcı arayüzü ile tamamen esnek, her şeyi kapsayan bir platforma ihtiyaç duyduğunu ortaya koydu.

FCM Küresel Baş Teknoloji Sorumlusu Adrian Lopez, platform vizyonunun altı temel sütuna hitap ettiğini söyledi: küresel olarak tutarlı bir rezervasyon deneyimi; her zaman mevcut seyahat yardımı; yolcu güvenliği ve refahı desteği; Sürdürülebilirlik; Yapay zeka destekli raporlama ve tasarruf ve de esnek entegrasyon yetenekleri.

Lopez; “FCM Platform’un temel deneyiminin geliştirilmesi, önemli pazarlar için planlanan yeni bir tescilli çevrimiçi rezervasyon çözümü ve yapay zeka ile geliştirilmiş sohbet aracı Sam’in dijital ‘avatar’ olarak entegrasyonu da dahil olmak üzere, platformun kanalları tüm alanlarda canlı sohbet ve gerçek zamanlı yardım sağlayarak halihazırda çok gelişmiş durumda” dedi.

Birkaç bölgedeki müşteriler, FCM Platformunun ve AI destekli raporlama gibi güçlendirilmiş özelliklerinin test edilmesine katılacak ve bu yılın ilerleyen zamanlarında katılımın ilk aşamasından önce verilerin eyleme geçirilebilirliği için Google’ınkine benzer bir arama deneyimine izin verecek.

FCM Küresel Yöneticisi Marcus Eklund; “FCM’nin yeni markasını ve ayrıca 2021’in çığır açan tescilli teknoloji platformumuzun lansmanıyla bir dönüm noktası yılı olacağını duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz” dedi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz