Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

CheapOair.com ve OneTravel.com’u destekleyen seyahat teknolojisi şirketi Fareportal, müşterilerin zaman içinde uçuşlarda sorunsuz bir şekilde ödeme yapmalarını sağlamak için finansal teknoloji şirketi Affirm ile ortaklık kurdu. Bu yeni özellik, müşterilere seyahat etmeleri ve zaman içinde bütçeleri doğrultusunda ödeme yapmaları için hızlı, basit ve şeffaf bir yol sunarak seyahate daha fazla erişim sağlıyor.

CheapOair ve OneTravel müşterileri şimdi üç, altı veya 12 aylık bir süre içinde taksitler halinde ödeme seçeneği için ödeme kısmında başvuruda bulunabilirler. Müşteriler uygunluğun kontrol edilebilmesi için beş basit bilgi girişinde bulunur ve gerçek zamanlı olarak karar verilir. Onaylandıktan sonra müşterilere% 10 -% 30 arası yıllık faiz oranında teklif verilir ve mevcut üç seçeneğinin her biri için aylık olarak ne ödeyeceklerini tam olarak görebilirler. Örneğin, 300 dolarlık satın alımda % 10 oranında faiz uygulandığında 3 ayda yapılacak bir ödemenin taksitleri aylık olarak 101,69 ABD Dolarına mal olacaktır.

Fareportal‘un Kurucusu ve CEO’su Sam S. Jain, “Ülke içinde seyahat ediyor olsanız bile ya da yurtdışına seyahat ederken seyahat alımları pahalı olabilir. En uygun fiyatlı seyahat rezervasyon seçeneği olmak için çalışıyoruz ve Affirm ile olan yeni ortaklığımızın müşterilerimize daha yüksek fiyatlı işlemleri daha kolay bir hale getirmek için basit bir ödeme seçeneği vermesinden memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Affirm‘in Kurucusu ve CEO’su Max Levchin; “Seyahat eğlenceli ve heyecan verici olmakla birlikte, birçok tüketici, bir yolculuğun toplam maliyetini peşin ödemek yerine, zaman içine yayma kabiliyetini istiyor Affirm, Fareportal müşterilerine, masrafları gizli ücretler ve bileşik faiz olmaksızın zamana yayma kabiliyeti verir ve gezginlere karşılayabilecekleri maliyeti güvenle sağlar” dedi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz