Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sabre Kurumsal, Sabre Sanal Ödeme çözümünü genişleterek Visa’nın ticari kartlarını sistemin ödeme seçeneklerine eklemek için Visa ile ortaklık kuruyor.

Sabre’ye göre, ortaklık Sabre ve Visa’nın karşılıklı müşterilerinin çözüme ulaşmalarını sağlayacak ve bu da onlara daha hızlı ve daha güvenli ödeme seçenekleri sunacak. Ayrıca kişisel kredi kartlarını kullanma gereksinimini de ortadan kaldıracak.

Sabre Travel Network Başkanı Wade Jones; “Visa’nın dijital B2B ödemelerindeki lider konumunu Sabre’nin sanal ödeme teknolojisi ve küresel müşteri ağı ile bir araya getirmek, seyahat endüstrisinde B2B sanal ödemelerin kabul edilmesini artırmak için muazzam bir fırsat sunuyor. Sabre’nin sanal ödemelere yaptığı yatırım ve mevcut acente süreçlerine entegrasyonu, müşterilerimizin benimsemesi ve kullanması için hızlı ve kolay” dedi.

Sabre’nin sanal ödeme seçeneği, seyahat acentelerinin her işlem için en iyi finansal şartları almalarını sağlar ve seyahat yönetimi şirketlerinin maliyetleri düşürmelerine ve otomatik mutabakatı kullanmalarına izin vererek rezervasyon sırasında zaman kazanmalarını sağlar.

Sistem, her özel rezervasyon için benzersiz bir kart numarası vererek işler. Bu kart numarası geleneksel bir kredi kartı olarak işlev görür; dahası mobil cihaz üzerinden ödeme takibi ve kurumsal seyahat için herhangi bir masraf yönetimi stresinin ortadan kaldırılması, ödemelerin önceden onaylanmış rezervasyonlarla otomatik olarak eşleştirilmesi gibi daha fazla özellik de mevcut.

Kapak Görseli: Sketch App

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz