Etstur Websitesinde Değişikliğe Gitti. 0

Capital dergisi tarafından 15. kez gerçekleşen Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri organizasyonunda, Turizm ve Acente kategorisinde 2015 yılının en beğenilen şirketi seçilen ayrıca Marketing Türkiye ve BoomSonar işbirliği ile düzenlenen ve Türkiye’nin en kapsamlı sosyal medya yarışması olarak bilinen Social Media Awards Turkey 2018’de, Seyahat ve Tur Şirketleri Kategorisi’nde birincilik ödülünün sahibi olan Türkiye’nin en beğenilen turizm şirketlerinden Etstur websitesinde bir dizi değişikliğe gitti.

Paket tur ve otel konaklama hizmetleri vermek üzere 1991 yılında kurulan Etstur, Türkiye’de 60, yurt dışında ise yaklaşık 40 destinasyonu kapsayan yüzlerce tur paketi üretmektedir.

Etstur, arama çubuğundaki uçak bileti arama, uçak ve otel arama, otel arama ve tur arama bölümü ile ülke/şehir tanıtım sayfalarını da daha sade şekilde sunuyor ve yeni tasarımın sadelik üzerine kurulu olduğunu gösteriyor.  Farklı şehirler hakkında bilgiler sunan Etstur, istediğiniz gibi bir yere gidebilmeniz için farklı etiketler üzerinden arama yapmanızı da kolaylaştırıyor.

Tur bölümünde de ağırlık görsel yerine içeriğe verilmiş, kullanımı her ne kadar basit olsa da Uzakrota ekibi olarak yeni site üzerinde dolaşmayı keyifli bulmadık. Eski sitede seçilen renkler hem daha az göz yoruyordu hem de aradığınız tur ya da otele daha hızlı bir şekilde ulaşabiliyordunuz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe