Emirates Havayolları Erbil Seferlerine Başlıyor

Erbil uçak biletiniz bundan sonra Emirates’ten. Dubai merkezli havayolu şirketi Emirates Havayolları, 12 Ağustostan itibaren Dubai aktarmalı Erbil uçuşlarına başlıyor. Irak – Erbil uçuşları, 1 Eylülden itibaren haftanın her günü düzenlenmeye başlayacaktır.

Emirates Havayolları’nın Erbil uçaklarında 12 first class, 42 bussiness class ve 232 ekonomi class koltuk bulunacak ve her class yolcusunun konforu gözetilecektir.
Tarihinde dört kere dünyanın en iyi havayolu seçilmiş olan Emirates Havayollarının Dubai aktarmalı Erbil uçuşlarında ekonomi sınıfı bilet fiyatı 549 Euro, bussiness sınıfı biletler ise 1894 Euro olarak belirlenmiştir.

Erbil 

Irak’ın ekonomik ve sosyal anlamda en önemli şehirlerinde olan Erbil, Kuzey Irak Bölgesel Yönetimi’nin de başkentidir. Erbil, tarihi boyunca da önemli bir şehir olmuştur. Asurlular zamanında bölgenin önemli ekonomik merkezlerinden biri olarak kabul edilir. Osmanlı döneminde ise, Bağdat’a bağlı olarak idare edilmiş, ancak önemini korumaya devam etmiştir.
Günümüzde Erbil, savaştan yeni çıkmış olan Irak’ın yükselen yıldızı olarak tasvir ediliyor. Yeni inşa edilen alışveriş ve finans merkezleri ile hızlı bir kalkınma hedefleniyor.
Şehirde ayrıca görmek isteyenler için pek çok Ortadoğu – İslam eseri vardır ve geçmişten günümüze pek çok önemli sanat eseri barındırır.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!