CBS TV’ye Göre Expedia, Müşterisine Küfür Etti. 0

Hepimiz biliyoruz ki online seyahat acentaları hizmetleri için kötü oylamalar alıyor ve mutsuz bir müşteri kuyruğu oluşturuyor. Los Angeles’daki CBS-TV raporuna göre Expedia seviyesizlikte çıtayı yükseltmiş bulunuyor.

Perakende seyahat uzmanları gezilerde değişiklikler yapma ve ya işler yolunda gitmediği zaman müşterilere arka çıkma gibi konularda müşterilerinin bir dediğini iki etmemek için ellerinden geleni yaparken, OTA gezisini kontrol etmek için siteye giriş yapan öğretmen Cara Viramontes‘e bu kadar kişisel bir mesaj atanın bir makineden fazlası olduğunu gösterdi. Maalesef mesaj büyük ve kalın harflerle yazılmış bir küfürle başlıyordu.

Viramontes’in CBS’e söylediğine göre, yapmak istediği seyahat sırasında kucağında oturacak olan sekiz aylık çocuğunun seyahat sigortası için yanlış fatura kesildiğini söylemesinden sonra bu cevap geldi. Söylediğine göre, Expedia‘nın satış temsilcisi kendisini yetkili birine bağlamayı reddetti ve bu nedenle müşteri anketine kendisine yardımcı olmayan KSS (Kurumsal Sosyal Sorumluluk) ile kurduğu iletişimi detaylı bir biçimde yazdı.

İki gün sonra bütün seyahatinin iptal olduğuna dair bir mail aldı ve siteye girdiğinde küfürlü yazıyı gördü. Expedia’ya görüntü resmi gönderdiği halde geri dönüş alamadığı için CBS ile iletişime geçti. Hatta CBS olaya dahil olmadan önce Expedia yeni bir uçuş rezervasyonu için 200 dolarlık bir ücret talep etti.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.