Siber Pazartesi’de Ucuza Rezervasyon Yapabileceğiniz 7 Lüks Otel 0

Kasım ayının en önemli olaylarından Kara Cuma geride kaldı, ancak hızla yaklaşan başka bir olay daha var: Siber Pazartesi. Bu alışveriş çılgınlığı her sene maddi alımlardan seyahate kadar uzanan benzersiz indirim ve fırsatları müjdeliyor.

Bu sene Siber Pazartesi seyahat satışlarının oldukça fazla olması bekleniyor. Uçuşları, lüks otelleri, kruzları ve kapsamlı seyahat paketlerini içeren bu gün, sıradan bir haftasonu kaçamağı yada hayatının seyahatini yapacak olması farketmeksizin her çeşit gezginin kolayca aklını çelecek türden.

Peki bunlardan hangisi size daha uygun? New York Times ve Fox News‘e bakıp sizin için en uygun teklifleri derledik. Okumaya devam edin, şeytana uyun ve bu inanılmaz iyi Siber Pazartesi fırsatlarından birine evet deyin. Yeni seyahatiniz sizi bekliyor!

Cosmopolitan Las Vegas

Fırsat: Cosmopolitan Las Vegas, Kara Cuma’dan başlayarak tek gecelik rezervasyonlarda ikinci geceyi ücretsiz sunuyor. Ücretler 150 $’dan başlamakta.

Ek Bilgi:Bu teklif Kasım ayından Şubata kadar belirlenen tarihlerde geçerli.

Marriott Otelleri

Fırsat: Tatil ve yeni yıl dönemi boyunca dünya genelinde 2500’den fazla Marriott otelinde %25’e yaklaşan oranlarda indirim alabilirsiniz.

Ek Bilgi: Bu teklif yalnızca Marriott Rewards üyeleri için geçerli. 9 Aralık 2016 ve 16 Ocak 2017 arasındaki rezervasyonlarınız için 25 ve 26 Kasım tarihlerinde rezervasyon yapın.

Gansevoort Otel

Fırsat: New York’taki Park Avenue ve Meatpacking bölgelerinde lüks odalarda %20, süitlerde %30 indirim kazanın.
Ek Bilgi: Bu teklifte en az iki günlük rezervasyon gerekli. 28 Kasım 2016 ve Mart 2017 tarihleri arasında otelde konaklamak için 28 Kasım’da rezervasyon yapın.

Capamarina Sahil Resort Otel ve Spa

Fırsat: Porto Riko’daki bu resort otelde oda ücretleri 129$’dan başlıyor.

Ek Bilgi: Bu fırsattan yararlanmak için en az iki gecelik rezervasyon yapmalısınız. Teklif 2 Ocak ve 30 Nisan 2017 tarihleri arasında geçerli.

Victor Otelleri

Fırsat: Miami’deki 4 Victor Oteli standart otel ücretlerine göre %40 indirim sunuyor. Butik otellerden oluşan bu küçük koleksiyonda gecelik oda ücretleri 79 $’dan başlıyor.

Ek Bilgi: Teklifler 2016 Aralık ayındaki bazı istisnalar dışında Haziran 2017’ye kadar geçerli.

Silverado Resort Otel ve Spa

Fırsat: Napa Vadi’sinde bulunan bu resort otel, odaları standart ücretinden %30 indirimli sunuyor. Buna ek olarak Kara Cuma veya Siber Pazartesi’de gerçekleştirilen 25 Kasım 2016 ve 31 Mart 2017 tarihlerini kapsayan rezervasyonlar için müşterilere 50 $ değerinde resort otel kredisi de veriliyor.

Ek Bilgi: Bu fırsat 1 Nisan ve 31 Ekim 2017 tarihleri arasında Pazar ve Perşembe günleri boyunca geçerli.

Commonwealth Otel

Fırsat: Boston’daki bu otel Siber Pazarteside, beyzbol sezonunun başlamasına 127 gün kalmasını kutlamak için, 127 dakika süren bir satış periyodu gerçekleştirecek. Bu sürede odalar gecelik 127 $’a rezerve edilebilecek.

Ek Bİlgi: Satış 28 Kasım’da öğleden sonra saat 1:27’de başlayacak ve 3 Nisan 2017’ye kadar olan konaklamalarda geçerli olacak.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.