Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Şirketlere kurumsal hizmetler ve online seyahat çözümleri sunan,geniş içeriği ile bir turizm rehberi niteliği taşıyan ve 2001 yılından bu yana Setur bünyesinde hizmet veren Bookinturkey.com sitesini yeniledi.

Bookinturkey.com Kurumsal Rezervasyon Modülü, iş gezileri için oluşturduğu özel seyahat politikaları, raporlama, takip ve analiz sistemiyle kurumsal partnerlerine çeşitli ayrıcalık ve avantajlar sunuyor.

Bookinturkey.com Kurumsal Rezervasyon Modülü sayesinde firmalar yurt içi ve yurt dışı otel ve uçak rezervasyonları, araç kiralama ve transfer hizmetleri, fuar, toplantı ve kongre organizasyonlarını gerçekleştirebilirken; bu seyahatlere ait raporları etkin ve sistematik bir şekilde diledikleri zaman  kendileri için özel olarak hazırlanmış şirket sayfalarından takip edebiliyor.

turkiye-nin-otel-tatil-turizm-ve-gezi-sitesi-bookinturkey

Mobil ve PC üzerinden rahat bir kullanıma sahip olan sitede firmanın iş seyahati için hizmet vermiş olduğu markaların otel ve uçak rezervasyonlarını yapabilmesi için tasarlanmış. Ödeme kısmı için ise BKM Express ile anlaşma yapan Bookinturkey.com, tek hesap ile kolaylıkla ödeme imkanı sunmakta.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz