Setur, Bookinturkey.com’u Yeniledi. 0

Şirketlere kurumsal hizmetler ve online seyahat çözümleri sunan,geniş içeriği ile bir turizm rehberi niteliği taşıyan ve 2001 yılından bu yana Setur bünyesinde hizmet veren Bookinturkey.com sitesini yeniledi.

Bookinturkey.com Kurumsal Rezervasyon Modülü, iş gezileri için oluşturduğu özel seyahat politikaları, raporlama, takip ve analiz sistemiyle kurumsal partnerlerine çeşitli ayrıcalık ve avantajlar sunuyor.

Bookinturkey.com Kurumsal Rezervasyon Modülü sayesinde firmalar yurt içi ve yurt dışı otel ve uçak rezervasyonları, araç kiralama ve transfer hizmetleri, fuar, toplantı ve kongre organizasyonlarını gerçekleştirebilirken; bu seyahatlere ait raporları etkin ve sistematik bir şekilde diledikleri zaman  kendileri için özel olarak hazırlanmış şirket sayfalarından takip edebiliyor.

turkiye-nin-otel-tatil-turizm-ve-gezi-sitesi-bookinturkey

Mobil ve PC üzerinden rahat bir kullanıma sahip olan sitede firmanın iş seyahati için hizmet vermiş olduğu markaların otel ve uçak rezervasyonlarını yapabilmesi için tasarlanmış. Ödeme kısmı için ise BKM Express ile anlaşma yapan Bookinturkey.com, tek hesap ile kolaylıkla ödeme imkanı sunmakta.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.