Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Boğaz Taksi, Feribot Biletleri Satışına Başladı

1998 yılından beri tekne kiralama, turizm ve otelcilik konusunda deneyim sahibi olan Toros Yalkın ‘ın 2012 yılında kurduğu ve İngilizce, İspanyolca, Arapça ve Rusça gibi dillerde de hizmet veren Bogaztaksi.com, Feribot.net ile yaptığı anlaşma ile Yunanistan feribot biletleri satışına başladı. 

2014 yılında İsviçre’den ilk yatırımını alan Boğaz Taksi, hızla büyüyerek Türkiye’nin önde gelen tekne kiralama servislerinden biri haline geldi. Bunun neticesinde kısa sürede 2500’den fazla kurumsal üyeye, 5000’den fazla bireysel üyeye ve 25 bin’den fazla müşteriye ulaşmıştı.

Kısa bir süre önce Feribot.net ile yaptığı anlaşma ile Kuşadası, Ayvalık, Bodrum, Marmaris çıkışlı Yunan adalarına geçen tarifeli Feribot Bileti satışına başlamıştır.

Bugün Türkiye dışında Yunanistan, Hırvatistan ve Güney Fransa gibi ülkelerde tekne kiralamanın mümkün olduğu Boğaz Taksi’nin dalış tutkunları için Maldivler ve Mısır’da haftalık grup olarak yaptığı dalış programları da yer almaktadır.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2480 posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.