Sabre Rezervasyon Teknolojisini 1.000’den Fazla Otel Kullanacak 0

Bu teknoloji, otellere kendi markalarına dayalı benzersiz konuk deneyimi yaratma yeteneği ve gelir artışı sağlamak üzere tasarlandı.

Birçok otel ve resortten sonra, 1.000’den fazla üyesiyle birlikte HotelREZ; dağıtım, gelir, satış ve pazarlama hizmetleri sunan bu teknolojiye Sabre ile anlaşma imzalayarak geçiş sağladı.

HotelRez Kurucusu ve CEO’su Mark Lewis; “Müşterilerimiz, pazarda mümkün olan en iyi teknolojiyi sağlamamız konusunda bize güveniyorlar, bizler de seyahat acentası ortaklık ağımız, küresel satış ve pazarlama girişimlerimiz sayesinde oteller için gelir artışını sürdürmeye odaklanabiliyoruz.

“Yenilikçi teknolojileri, ürün geliştirmede yol haritası ve bağımsız otel üyelerimize hem şimdi hem de gelecekte başarı için yardım etme taahhüdü dolayısıyla Sabre’yi seçtik” dedi.

Sabre Ağırlama Çözümleri Başkanı Alex Alt ise; “ HotelREZ’in tutkusunu ve otelciler için özverisini paylaşıyoruz ve onlara teknoloji ile genişleme ve büyüme konusunda yardımcı olmaktan da gurur duyuyoruz, oteller böylelikle en iyi yaptıkları şey olan misafirlere hizmet etmeye ve unutulmaz bir konuk deneyimi yaşatmaya odaklanabilecekler” diyerek ekledi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.