Bitransfer, Tedarikçi ve Müşteri Arasındaki Tüm Süreci Kendi Üstleniyor

Eylül 2015’te altyapısal çalışamalarına başlanan bitransfer.com  ilk sürümünü yayınlayarak pazara giriş yaptı.

Online mecrada olmak isteyen sorunsuz tedarikçi ile transfer hizmeti almak isteyen sorunsuz müşterinin buluştuğu platformda A’dan Z’ye kurallara uyan bir yapı mevcut. Transfer hizmeti veren firmalar açısından bir marketplace olarak değerlendirebileceğimiz girişim, tedarikçi ve müşteri arasındaki tüm süreci kendi üstleniyor.

bitransfer.com müşterileri alınmak ve bırakılmak istedikleri noktaları seçerek seyahat planlamasını hızlı bir şekilde tamamlayabiliyor. Şimdilik İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Bodrum, Dalaman ve Antalya’da hizmet veren girişim yakın zamanda yurtiçinde ve yurtdışında yeni destinasyonlara açılmayı planlıyor.

bitransfer.com’un kurucu ortakları girişimi şöyle tanımlıyor; “ Müşterilerimizi çok iyi tanıyor ve neye ihtiyaçları olduklarını çok iyi biliyoruz. Tecrübeli ve profesyonel tutumumuzla bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimizin taleplerini anlık olarak karşılıyor, hizmetleri takip ediyor, iletiler kaydediyor, raporluyor ve yeni taleplerle geliştirilmesini sağlıyoruz.”

8 Yıllık tecrübe ile yoğurulmuş bitransfer.com portföyünde 500’ün üzerinde araç bulunuyor. Şimdiye kadar 1350’nin üzerinde bireysel ve 30’a yakın kurumsal müşterisine hizmet veren girişim 2017’de gelirlerini 5 katına çıkarmayı hedefliyor. Diğer yandan tedarikçilerine özel portallar ve tedarikçi lokasyonuna özel reklam kampanyaları ile de tedarikçileriyle arasında kuvvetli bir etkileşim ve uzun soluklu işbirlikleri hedefliyor. Yatırım teklifleri alan girişim; bu pazarda özel bir dikeye sahip olmak isteyen yatırımcılarla bir araya gelmek ve ortadoğu pazarına açılmak istiyor.

Girişim aynı zamanda Garanti Partners’in desteklediği girişimler arasında yer alıyor

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!