Bedsonline, Zor Geçen Yıla Rağmen Gelirlerinde %4 Oranında Artış Gösterdi. 0

Terör saldırıları ve jeopolitik belirsizlik nedeniyle çok zor bir yıl yaşanmış olmasına rağmen, Bedsonline bugün, Avrupa’daki gelirlerinde %4’lük bir artış olduğunu açıkladı.

İspanya merkezli şirket herhangi bir detay vermeden bazı pazarlardaki satışlarında düşüş yaşandığını belirtti.

Seyahat acentalarına online konaklama hizmetleri ve yardımcı hizmetler sağlayan tedarikçi firma; Amerika, Güney Amerika ve Asya’da 30 Eylül’e kadar olan dönemde yüksek gelir artışı ile Avrupa’daki durgun performansına karşı koydu.

Yılın ilk çeyreğinde Birleşik Devletler ve Çin gelirlerindeki %30’luk artış ve Japonya’daki gelirlerin %180 oranında artmasıyla bir önceki yılın aynı dönemine göre gelir artışı kaydedildi.

Şirket, ticari ekibini Birleşik Krallık ve İrlanda için Tom Bell’in de dahil olduğu yeni ülke yöneticileri atayarak güçlendirdi.

Şirket, satış ekibini büyük bir büyüme potansiyeline sahip olan Kuzey, Orta ve Güney Amerika ve Asya için genişletmeye devam etmeyi planlıyor.

Şirketin dünya çapındaki Satış Direktörü Carlos Feliu; “ABD,Kolombiya, Şili, Filipinler, Çin ya da Japonya gibi büyüme potansiyeline sahip pazarlarda rakiplerimizi stratejik olarak aşararak uluslararasılaşmayı tercih ettik.

30 ülkede 120’den fazla çalışanımızla günlük olarak rezervasyonlarını gerçekleştirmek için Bedsonline’ a güvenen 30.000’in üzerinde seyahat acentasına destek sağlıyoruz.

Yerel ekiplerimizin motivasyonu ve bağlılıkları sayesinde küresel düzeyde en fazla varlık gösteren platform haline geldik” dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.