Beş Parasız Şekilde Bir Kutuptan Diğerine Yolculuk 0

Seyahat bloggerı Steve Booker PayPal’ın meydan okumasını kabul edip dünyanın bir ucundan diğer ucuna beş parasız bir seyahat gerçekleştirdi.

Aynı zamanda iyi bir Youtuber olan Steve Booker’ın yeni tamamlanan bu zorlu seyahati bir insanın nakit ihtiyacı olmadan yer kürenin bir ucundan diğerine seyahat gerçekleştirebileceğini kanıtlayan bir meydan okumaydı.

panda

panda2

3 kıta ve 8 şehri kapsayan turu sırasında Booker köpek kızaklarıyla kutupta seyahat etti, Svalbard’a aşık oldu , Moskova,Barcelona ve Cape Town gibi şehirlere de eğlenceli bir ziyarette bulundu.

panda3

panda1

Tabii ki Booker seyahatinin en nefes kesen anlarını başından sonuna kadar Twitter ve Instagram’dan takipçileri ile paylaşmayı da ihmal etmedi.

panda5

panda6

Booker’a göre seyahatinin en güzel anlarını Svalbard’da yaşadı. “Bir sabah uyandığımızda hayatımda gördüğüm en güzel manzarayla karşılaştım. Önümüzde boylu boyunca uzanan muazzam bir buzul vardı ve gördüğüm en muhteşem, huzur verici manzaraydı. Bir başınıza böyle bir seyahat edince kendinizi tanıma fırsatını da yakalıyorsunuz.”

panda7

Steve gördüğü yerlerin birkaçına bir daha gitmeyi planlıyor. Ve yapmış olduğu bu seyahat muhakkak bir çok kişiye de ilham verecek gibi duruyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.