Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Cazibe merkezleri, tur ve etkinlik operatörleri için teknoloji ve dağıtım konusunda uzman olan BeMyGuest, bugün, cazibe merkezlerinin ve tur operatörlerinin doğrudan Google Arama’da ücretsiz bilet rezervasyon bağlantılarını göstermesine olanak tanıyan Google ile yeni bir entegrasyonun başlatıldığını duyurdu.

Bu yeni işlev, kullanıcıların doğrudan tedarikçi web sitelerine tıklayıp bilet ayırtmalarını kolaylaştırarak rezervasyonları artırmaya yardımcı olacak. Ücretsiz bilet rezervasyon bağlantıları, tedarikçilerin ücretli reklam kampanyalarına katılmaya gerek kalmadan tekliflerini potansiyel müşterilere gösterebilecekleri anlamına geliyor.

BeMyGuest’in Xplore Rezervasyon Sistemini kullanan şirket, Google’dan elde edilen tüm satış fırsatlarını doğrudan operatörün web sitesine gönderecek. Xplore, Singapur’da başlatılan ve E-Ticaret, Satış Noktası ve B2B yönetimi için üç temel modül de dahil olmak üzere tüm doğrudan satış kanallarının tam olarak dijitalleştirilmesini sağlayan modüler bir Rezervasyon Sistemidir.

Google’dan gelen ek satışlar, Xplore sistemi aracılığıyla işlenecek ve operatörün tercih ettiği ödeme ağ geçidine iletilen yeni doğrudan satış kanalından elde edilecek.

BeMyGuest CEO’su Blanca Menchaca; “Bu, son zamanlarda ek ve çok güçlü bir doğrudan satış kanalı olması gereken bir kanal aracılığıyla gelir akışlarını yeniden oluşturmalarına yardımcı olmak için mücadele eden operatörler için gerçek bir destek.

“Şu anda bazı operatörlerimizle konuşuyoruz ve onları entegrasyona dahil olma fırsatıyla karşılıyoruz. Bir B2B şirketi olarak önceliğimiz, onları mümkün olduğunca çok sayıda satış kanalıyla güçlendirmek, bu nedenle Google’ı ve operatörlerimizi bu şekilde desteklemekten çok mutluyuz” dedi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz