Atlantic Joint Venture Uçak Bileti Promosyonları 0

Atlantic Joint Venture ve Star Alliance üyesi olan Air Canada, Lufthansa, United Airlines, Australian Air, Brussels Air ve Swiss Air; Amerika uçak bileti promosyonlarının süresini uzattığını açıkladı. Buna göre AJV yolcuları Amerika uçak biletlerini 23 Hazirana kadar alabilir ve belirtilen fiyatlardan satın alınan uçak biletleri ile 15 Aralık 2013 tarihine kadar seyahat edebilirler.

AJV (Atlantic Joint Venture) üyeleri, aynı zamanda dünyanın en saygın havayolu birliklerinden olan Star Alliance’ın da üyeleri arasında yer alıyor ve her yıl milyonlarca yolcu taşıyorlar. Atlantic Joint Venture’dan Kuzey Amerika uçak bileti son derece uygun fiyatlarla satışa sunuldu. AJV, saygın havayolu şirketlerinden oluşan bir birlik olarak, dünyanın en çok tercih edilen birliklerindendir.

İstanbul – Philedelphia: 564 Euro
İstanbul – Washington: 484 Euro
İstanbul – San Francisco/Los Angeles/Miami: 534 Euro

PHILEDELPHIA
Philedelphia, ABD’nin kuzeydoğu kesiminde yer alan önemli ve büyük bir şehirdir. Amerika tarihinde de büyük önem teşkil etmiş, politik anlamda hadiselere yön vermiş bir şehir olarak kabul edilir. Philedelphia, Amerikan devriminde ve Amerikan Bağımsızlık Savaşında önemli bir konumda olmuş ve savaşın gidişatını değiştiren kumandanların çıktığı şehir olarak bilinmiştir. Günümüzde ise ABD’nin en kalabalık beşinci şehri olma özelliği taşır. Philedelphia, özellikle İngiltere’yi andıran heybetli ağaçları ve güzel sonbaharları ile tanınır. Ayrıca ABD’nin en kozmopolit şehirlerinden biri olma özelliği taşır. Bu sebeple Philedelphia mutfağının tüm Amerikan mutfakları arasında özel bir yeri olduğu da belirtilir ve her yıl binlerce turist alır.

WASHINGTON

Washington, resmi olarak ABD’nin başkentidir. Dünyanın tüm politik gelişmelerini takip ettiği Beyaz Saray da Washington’da bulunur. Bu nedenle de Washington, Tükiye’den en çok düzenlenen Kuzey Amerika seferlerinin bazılarna ev sahipliği yapar. Ayrıca dünyanın en çok izlediği şehirlerden de biridir. Kuzeydoğu Amerika’da bulunan Washington’ın bir diğer özelliği de ABD’nin en güzel ve en düzenli şehirlerinden biri olmasıdır. Amerikan başkenti, en çok yaşanılası şehirlerden biridir. Kuzeyde bulunması nedeniyle serin bir iklime sahip olan şehir, aynı zamanda dünyanın en güvenilir şehirlerinden de biri olarak kabul ediliyor ve özellikle müzeleri ile dikkatleri çekiyor.

SAN FRANCISCO
San Francisco, Kaliforniya eyaletinin kuzeyinde yer alır. Buna rağmen çok ılıman bir iklime sahiptir ve Amerika’nın en özel şehirlerinden biridir. Tarihi anlamda, Amerika’nın en özgürlükçü şehirlerinden biri olarak bilinir. Batı sahillerinin en çok bilinen şehirlerinden biridir. Dünya kamuoyunda özellikle yokuş yolları ve sarı tramvayları ile tanınmaktadır. Çok çeşitli kültürlere ev sahipliği yapan San Francisco, en çok mutfağı ile tanınır. Enteresan deniz ürünleri ve bu ürünlerle yapılan yemekleri meşhurdur. San Francisco, 68 kuşağı için de son derece önemli bir şehir olmuştur. 60′lı ve 70′li yıllarda hippilerin yoğun bulunduğu ve aydınlanma hareketlerine sahne olmuş bir şehirdir. Bu anlamda günümüzde turistik değeri yüksektir. Tüm bunların yanında Golden Gate Köprüsü, dünyanın en ikonik yapılarından biri olarak kabul ediliyor.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.