Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

1.000’den fazla katılımcının kayıtlı olduğu PATA (Asya Pasifik Seyahat Birliği) Hayalden Seyahate Festivali resmi olarak 22 Haziran 2020’de başladı. Çevrimiçi etkinlik, bu zorlu zamanlarda seyahatin gücünü öğrenmek, ağ kurmak ve kutlamak için dünya çapında seyahat ticaret işletmelerini bir araya getiriyor.

Festivalin ilk haftasında ‘Güven’ temasıyla Tayland Turizm Kurumu (TAT) ile birlikte çalışarak Tayland’ın seyahat güvenini yeniden oluşturmaya ve gezginleri yeni normalde karşılamaya hazırladığı çeşitli adımları vurguladı.

PATA CEO’su Dr. Mario Hardy; “Seyahat ve turizm endüstrisi gezginlerin güvenini yeniden inşa etmeye ve turizmi yeniden başlatmaya çalışırken bu etkinlik, endüstrimizin fikir alışverişinde bulunmak ve birbirlerine daha sorumlu, sürdürülebilir ve dayanıklı bir endüstri inşa etmek için ilham vermek üzere mükemmel bir platform sağlıyor. Tüm seyahat ve turizm paydaşlarının endüstrinin daha iyi bir gelecek için umut ve güven inşasına katkısını kutlamak için etkinliği TAT ortaklığıyla güven temasıyla başlatmamız da çok uygun” dedi.

Kendisi; “Seyahat ve turizm endüstrisi için bu zorlu zamanlarda, sadece başka bir sanal etkinlik başlatmak istemedik; bunun yerine bugün karşılaştığımız bazı zorlukları ve sorunları ele alan fikirlerle gerçekten etkileşimde bulunmak, ilham vermek ve yaymak için bir platform oluşturmak istiyoruz” diyerek ekledi.

Festivalin ilk haftasında öne çıkanlar arasında Tayland turizm endüstrisini toparlanma dönemi için hazırlamayı amaçlayan benzersiz bir sertifika programı olan Amazing Thailand Safety & Health Administration (SHA) (İnanılmaz Tayland Güvenlik ve Sağlık İdaresi) hakkında canlı bir sunum; Hayalden Seyahate Forumu: TAT, Bangkok Airways ve The Siam Hotel’den konuşmacılarla Güven ve Bilgi Oturumu: Tayland’daki en popüler 10 destinasyondan uzmanlarla özel bir konuşma olan Phuket, Phang – Nga, Krabi, Koh Samui, Hua Hin, Pattaya, Chiang Mai ve Bangkok gibi destinasyonları içeren İnanılmaz Tayland Destinasyon Güncellemesi idi.

Dijital ticaretin sınırsız olanakları ile seyahat ticaretini birleştiren PATA Hayalden Seyahate Festivali, 22 Haziran – 17 Temmuz 2020 tarihleri arasında dört hafta sürdü.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz