Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

American Express Global Business Travel (GBT), seyahat yöneticilerine bir iş gezisi öncesinde, sırasında ve sonrasında ihtiyaç duydukları tüm bilgiler için tek bir kaynak sağlayan Travel Vitals platformunu hayata geçirdi.

Veriler yüzlerce kaynaktan toplanarak kullanıcıların destinasyon, havayolu, havaalanı, otel zinciri, demiryolu operatörü ve kara taşımacılığı sağlayıcısına göre seyahat yönergelerini aramasına olanak tanıyor.

“Gitmeden önce bil” aracı, belirli konumlar için seyahat kısıtlamalarını göstermesinin yanı sıra Covid-19 enfeksiyon oranına ilişkin ani artışları ve sıcak noktaları da gösteriyor. Seyahat asistanı ücretsiz ve tüm seyahat yöneticileri, seyahat yönetimi şirketleri ve gezginler tarafından kullanılabilir durumda.

GBT müşterileri ve gezginleri için Travel Vitals, Amex GBT mobil uygulaması, sohbet ve çevrimiçi rezervasyon araçları da dâhil olmak üzere dijital kanallarda seyahat programına özel bilgiler sunuyor. Dünyanın dört bir yanındaki çağrıları ve mesajları cevaplayan seyahat danışmanları tam erişime sahip ve yerel bilgilerin geliştirilmesine gerçek zamanlı katkıda bulunuyorlar.

GBT Ürün Stratejisi Ve Deneyiminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mark Mcspadden; “Gezi bilgileri güven inşa etmek ve güven sağlamak için merkezi olacak. Rehberliğin günlük olarak değiştiği bir dünyada ilgili verileri hızlı bir şekilde bir araya getirmeliyiz. Bu dinamik bir süreç ve günlük olarak güncelleme gerçekleştiriyoruz” dedi.

Seyahat yöneticileri için bu yeni teklif gezi denetim sürecine entegre edilmiştir ve yüksek riskli yerlere seyahat rezervasyonu yapıldığında uyarıları tetikleyebilir.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz