Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Skyscanner, uçuş için alışveriş yaparken fiyat, zaman ve uçuş süresine göre uçuşları filtreleyerek zaman ve paradan tasarruf etmek için kullanılan bir hizmettir.

Skyscanner, havayollarının kullanıcı yolculuğunun başlangıcında ücret seçeneklerini ve yardımcı ürün ve hizmetleri sergilemelerine izin veren yepyeni bir hizmet başlattı.

Skyscanner’ın Doğrudan Rezervasyon platformunda yeni, mobil cihazlar için optimize edilmiş teknoloji olan Fare Families (bir grup farklı seyahat seçeneği) işlevi yolculara önceden bilgi vererek ve değere dayalı rezervasyon kararları verebilmeleri için daha fazla bilgi sunarak ücret gelirlerini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır.

Erişilebilir fiyatlandırma (% 51) ve açık havayolu politikaları (% 49), son zamanlarda yapılan bir Skyscanner anketinde * kısıtlamalar kaldırıldıktan sonra gezginlerin arayacağı en iyi bilgi türleri olarak adlandırıldı *.

Aeroflot ve Westjet dahil olmak üzere havayolları, yeni hizmette ilk hizmet sağlayanlar arasında yer alıyor ve bu da gezginlere çok çeşitli ücret seçeneklerini ve izin verilen bagajlar, koltuk seçimi ve öncelikli biniş gibi yardımcı içerikleri gösteriyor. İçerik, son satın alma işlemini tamamlamak için yeniden yönlendirmeye gerek kalmadan kesintisiz ve mobil cihazlar için optimize edilmiş bir markalı akışta görüntülenir. Norveç, Singapur Havayolları, S7 ve Virgin Atlantik de bu hizmette yer alıyor ve yakında kendi ücret seçeneklerini ve yardımcı ürün ve hizmetlerini gezginlere gösterebilecek.

Skyscanner’ın ticari müdürü Cat King; “Seyahat endüstrisi bir kurtarma yolculuğunun başlangıcında ve bu yolculuğun bir parçası olarak havayolu ortaklarımızı başarıya hazırlamak istiyoruz. Doğrudan Rezervasyon platformumuzda bulunan Fare Families, yalnızca dönüşüm oranlarını artırmaya yardımcı olmayacak, aynı zamanda bu kritik dönemde ücret gelirlerini en üst düzeye çıkaracaktır. Mobile geçiş hızlandıkça, gezginler önceden daha fazla seçenek ve bilgi talep etmenin yanı sıra telefonlarını kullanarak rezervasyon yapmanın daha basit ve daha hızlı yollarını talep edecekler. Skyscanner, ortaklarımız ve gezginlerimiz için bu çözümleri sağlamada ön safta yer almaktadır” dedi.

Skyscanner’ın Doğrudan Rezervasyon platformu pazardaki havayolu dağıtımını dönüştürüyor. Platform, gezginlerin başka bir web sitesine yeniden yönlendirmek zorunda kalmadan markalı bir ekosistem içindeki rotaları araştırmasını, seçmesini ve hemen rezervasyon yapmasını sağlar. 40 milyon yolcunun artık bir Skyscanner hesabı var, böylece bilgilerini kaydetmelerine ve rezervasyon sırasında önceden doldurmalarına izin vererek süreci basitleştiriyorlar. Havayolu ortakları% 75-185 arasında değişen dönüşüm artışları gördüler.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz