Amadeus ve AXA, Özel İş Seyahati Sigortası Sağlamak İçin Ortaklık Kuruyor

Amadeus ve sigorta sağlayıcısı AXA, seyahati daha güvenli hale getireceğini söyledikleri yeni bir ortaklık üzerinde anlaştılar.

Amadeus’un cytric Travel and Expense hizmetini kullanan şirketler ve iş seyahatinde olanlar AXA’nın tıbbi ve yardım sigortasına abone olabilir ve bundan yararlanabilir.

Proje başlangıçta Avrupa çapında uygulanacak. Ortaklar, müşteri yolculuğunu baştan sona kapsayacak şekilde özelleştirilmiş ve küresel sağlık hizmetleri ve iş seyahati sunacak. Şirket, AXA Partners’a sigorta ve tıbbi yardım hizmetleri için yalnızca çalışanı gerçekten seyahat ettiğinde ödeme yapacaktır.

AXA Partners Sigorta Fiyatlandırma Ve Satış Başkanı Samia Baliad; “Çalışan emniyet ve güvenliğini sağlamak, her kurumsal seyahat programında hızla bir öncelik haline geliyor. Bakım görevi ve risk değerlendirmesi, seyahat politikalarının temel bileşenleri olarak ortaya çıkıyor.

“Şirketler, çalışanları ve yolcularla gerçek zamanlı olarak paylaşabilecekleri güvenilir ve eyleme geçirilebilir risk istihbaratı arıyorlar. “Bu nedenle, Amadeus ile ortak olmanın şirketlere ve iş seyahatinde olanlara güvende kalmalarına yardımcı olacağına inanıyoruz” dedi.

Amadeus Şirketleri, Ortaklıklar ve İttifaklar Başkanı Vasken Tokatlian ise; “Bu ortaklık ile, şirketlere, iş seyahatinde olanlar için gerçekten uçtan uca bir çözümün bir parçası olarak sağlık sigortası sağlayarak iş seyahatlerinde çalışanlarının güvenliğini ve refahını sağlamalarına yardımcı olma taahhüdümüzü yerine getiriyoruz. “Bunu teklifimize eklemek, özellikle mevcut iklimle ilgilidir, böylece hem şirketler hem de çalışanları, gelecekteki iş seyahatlerini gerçekleştirirken kendilerini güvende ve korunmuş hissedebilirler.

“AXA Partners gibi lider bir şirketle ortaklık kurduğumuz için çok heyecanlıyız. Ortaklık kapsamında, AXA Partners, Amadeus cytric müşterilerine klasik bir yıllık ücret yerine gerçek seyahat faaliyetlerine dayalı bir kullanım başına ödeme ticari modeli sunacak” diyerek ekledi.

Amadeus, bu modelin türünün ilk örneği olduğunu ve doğrudan AXA Ortaklarıyla ayrı bir anlaşmaya tabi olduğunu söylüyor. GDS, hem COVID-19 dünyasında hem de küresel seyahatler başladığında kurumsal seyahat için uygun olan seyahat sigortası için ödeme yapmanın “uygun, esnek ve uygun maliyetli” bir yolunu sağladığını söyledi.

Firma, “Şirketler dijital dönüşümlerinin bir parçası olarak entegre teknoloji arıyorlar. Bu, COVID-19’un etkisiyle hızlandı, çünkü endüstrilerdeki şirketler harcamaları kontrol etmeye ve işlerini gelecekte korumak için operasyonel verimlilik ve esneklik getirmeye çalışıyor. Amadeus ve AXA Partners’ın birleşimi, dünya çapındaki şirketlere, şirket için zaman ve maliyetten tasarruf ederken, çalışanlarına eksiksiz ve güvenli yolculuk sunma çözümü sağlıyor” açıklamasında bulundu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!