Abu Dhabi Air Expo 1. Orta Doğu Havacılık Kariyer Konferansı (MEAC)`na Evsahipliği Yapıyor

MEAC havacılık ve uzay sektörü ile ilgilenen herkesi 9-10 Mart 2016`da Gulf havacılık çalışmaları merkezi, Al Bateen havaalanına davet ediyor.

ADAE-logo-effet-glossy-ok

Abu Dhabi Havacılık ve Uzay haftasının bir parçası olarak yapılacak konferansta havayolları, uzay, havaalanı ve alakalı lojistik endüstrilerin önde gelen liderleri bir çatı altında toplanacak. Panellerde farklı sektörlerden temsilciler (örneğin, Ethiad Airways, Boeing, Gulfstream şirketleri) yer alacak.

Konferansın resmi sponsoru AMMROC, Birleşik Arap Emirlikleri`nin askeri servis sağlayıcısı ve aynı zamanda pek çok Orta Doğu, Kuzey Amerika ve Güney Asya bölgelerinin de askeri havacılık gücü.

Konferansın teması Abu Dhabi`nin havacılık ve uzay sektöründeki kapasitesini güçlendirmek üzerine kurulmuş. Ana başlıklardan bazıları ise şu şekilde; teknik geliştirme, eğitim, kadınların bu endüstrideki rolü ve kariyerde ilerleme.

Lise, kolej ve üniversite öğrencilerine açık olan konferans, öğrencilere çalıştaylara katılma imkanı vererek sektördeki iş gücünün, iş birliğinin önemini öğretmeyi amaçlıyor.

H.E. Ali Majed Al Mansoori, Abu Dhabi havaalanı yöneticisi, havacılık ve uzay sektörünün Abu Dhabi`nin 2030 ekonomik gelişme planlarının anahtar parçası olduğunu belirtiyor.

Bu konferans gerçekten de kariyer planlaması açısından farkındalıkların yaratılabileceği, iş gücünün bu alana daha iyi şekilde kazandırılabileceği ve Arap Emirlikleri`nde sektörün hızlandırılabileceği muhteşem bir platform olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!