Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

360 Derece İçerik ile Otel Rezervasyon Desteği

Sanal gerçeklik tabanlı içerikler gibi zengin içerikler, otel misafirlerini odalarını yükseltme konusunda ikna etmenin ana unsurlarından biri haline geldi.

Otel teknolojileri tedarikçisi Nor1 ve içerik üretim stüdyosu FirstView, bazı otel mülklerinin, bir mülkün web sitesinde bu tür içerikler gösterildikleri takdirde, yükseltme taleplerinde % 450 artış yaşadığını iddia ediyor.

Nor1’in oteller için araç takımının bir parçasını oluşturan mekanizma, bir konuk ile mülk arasındaki bağlantı sırasında tüketicileri bir çok yere ulaştırmaktadır.

Örneğin, bir mülkün 360 derece turları, rezervasyon işlemi sırasında gösterilmektedir, kullanıcıların bir otel odasının tam görünümünü kontrol etmelerine olanak tanımaktadır.

Aynı platform, check-in işlemine de entegre edilmiştir. Otellere, varıştan önce son dakikalara kadar ilgili ve upgrade odaları gösterme şansı tanınır.

Nor1, “otelcilikte ticari satışlarının geleceği”nin, dijital süreçte doğru zamanda güncellemeleri ve diğer hizmetleri sunmaya dayanıyor olduğuna inanıyor.

CEO Jason Bryant; “Farklı kullanıcılar farklı medya türleri tarafından yönlendiriliyor – bazıları için bu fotoğraf olurken diğerleri için 3D yürüyüş turları ve diğerleri animasyonlu yürüyüşler olabiliyor”

FirstView patronu Antonio Batanero, entegrasyonun kullanıcıların bir web sitesinde 4.5X ek süreye ulaştırabileceğini, çünkü kullanıcılar içeriği görüntüledikçe, misafir işlemlerinde % 128’lik bir artışa yol açabileceğini iddia ediyor.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.