WOW Otelleri Yaz Sezonuna Hazır. 0

MNG Turizm‘in de sahibi olan MNG Holding’e bağlı WOW Otelleri, geçtiğimiz hafta sonu WOW Kremlin Palace’da gerçekleşen Akdeniz Latin Dansları Festivali ile bir nevi yaza merhaba dedi.

19 Mayıs tatili için Antalya’da olan binlerce kişi, tatil ve eğlence adına aradığı herşeyi WOW Hotelleri’nde buldu. WOW Kremlin Palace’da gerçekleşen Latin Dans Festivali kapsamında gösteriler, dans dersleri, yarışmalar, havuz başı partileri, plaj partileri ve daha birçok dans etkinliği ile eğlence doruktaydı.

seyahat-bloglari

MNG Turizm’in daveti ile bölgede bulunan Türkiye’nin en ünlü seyahat yazarları Gökhan Erdoğan (Uzakrota), Gürhan Kara (Tadında Seyahat), Zehra Simay Serdaroğlu (Super Nice Visit), Cüneyt Durhan (Gezginin Ayak İzleri), Alper Metin (Çelebi Alper), Hüsnü Tavlaş (Kendin Gez) festival coşkusunu yerinde yaşadılar ve ünlü dans eğitmenlerinin workshoplarına katıldılar.

Otele gelen müsafirler, Latin festivalleri ve yarışmalarının dünyaca meşhur organizatörü Albert Torres’in düzenlediği Mediterranean Latin Dance Festivali kapsamında salsa, Zumba, Tango, Hip Hop, Bachata, Kizomba, Reggaeton, Küba Dansları’nın en ünlü isimlerini izleme şansı bulundu.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.