Valstur ve İran Merkezli Online Rezervasyon Platformu Iran This Way ile Anlaştı. 0

Türkiye’nin önde gelen turizm firmalarından Valstur ile İran merkezli online rezervasyon platformu ‘Iran This Way’ arasında yapılan anlaşma ile 2018 yılında 500 bin İranlı turist Türkiye’ye gelecek.

İran This Way’in blogu üzerinden açıkladığı anlaşma ile Baki Özarslan; “Merdiven altı olarak ifade ettiğimiz bazı acenteler İran ile Türkiye arasında turizm sektörüne balta vurdu” diyen Özarslan, “Ülkemize gelen İranlı turistler geçmişte tatsız olaylar yaşadılar. Bir otelin üç gruba dahi satıldığı günler yaşandı. Ödemelerde söz konusuydu diyebiliriz. Türk firmaları kaliteli hizmet veremiyordu. Bu nedenle ülkemize gelen İranlı turistlerin ödedikleri paraların karşılığını daha iyi alabilmeleri için böyle modern bir sisteme başvuruldu” yorumunu yaptı.

İran This Way ve Valstur arasındaki bu anlaşma ile yazılımın Farsça ve Türkçe, hizmetlerinin de online olarak sunulacağı ve bu sistem ile ister İran acenteleri isterse bireysel kişiler direkt tur şirketine ulaşabilecek, paketlerini satın alabilecek ve daha rahat bir şekilde parasını verip karşılığını alabileceği belirtildi.

 

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe