TWIP ile Artık Yalnız Gezmek Zorunda Değilsiniz! 0

Seyahat severler bir noktada ikiye ayrılırlar; tek gezmeyi çok sevenler ve tek gezemeyenler. Tek gezmeyi sevenler için çok fazla problem yok fakat kendinize uygun gezi arkadaşı bulma konusunda her zaman çok şanslı olmayabiliyorsunuz. Günlük hayatta çok iyi anlaştığınız kişiler gezi anlamında çok da uyuşmayabiliyor. Bu durumda ise size çözüm öneren yeni bir platform var ! Twip isimli bu platformun en güzel özelliği ise seyahat tarzınıza ve destinasyonunuza göre kişi bulmanıza yardımcı olması.

TWIP”, kullanıcıların bir maceraya tek başına atılmak zorunda olmamaları için seyahat arkadaşı bulmalarına olanak sağlayan üyelik tabanlı yeni bir ağ.

“Tek başına seyahat”teki artışa rağmen, birçok tüketici ortak gezilere açık. Yine de, mevcut sosyal çevrelerindeki birçok insanın programının yoğun olması ortak seyahatler organize etmeyi zorlaştırabiliyor. Bu durum onları, ipuçları, öneriler hatta ortak geziler yapmak için aynı kafada gezginlerle haşır neşir olabilecekleri seyahat bağlantıları aramaya itiyor.

TWIP, tercih ettiğiniz seyahat stili ya da seyahat etmek istediğiniz yerler doğrultusunda seyahat arkadaşı bulma sürecini kolaylaştırmak için etkili bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.