Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Turna.com’dan Uçak Bileti Satın Alanlar İptal ve Değişikliği Siteden Yapabiliyor.

1300’den fazla havayolu firmasının uçak bileti fiyatlarını çıkararak kolayca rezervasyon yapmayı sağlayan Turna.com sitesinden uçak bileti alanlar artık çağrı merkezi ile uğraşmadan direk olarak internet sitesinden değişiklik yapabilecekler. 

Klasik uçak bileti platformlarından çok farklı özellikleri ile kısa sürede herkesin takdiri kazanarak Uzakrota jürisi tarafından da 2016 yılının en iyi uçak bileti rezervasyon sitesi seçilen Turna.com kısa bir süre önce Uzakrota.com’a yaptığı açıklamada aylık 3 milyonluk trafik ve günlük 3.000 biletlemeye ulaştığını belirtmişti. Önümüzdeki dönem için Almanya ve İran pazarlarında da aktif bir şekilde rol alacak firma Türk kullanıcısını da en fazla düşünen biletleme şirketlerinden biri.

Turna puan, günlük ve aylık tahmini fiyat çizelgeleri, kredi kartı puanlarınızla uçabilmenizi sağlayan altyapısı ile klasik uçak bileti platformları arasından sıyrılan Turna.com, şimdi de sitesinden uçak bileti alanlar artık çağrı merkezi ile uğraşmadan direk olarak internet sitesinden değişiklik yapabilecekler.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2288 posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir