Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

TAV İşletme Hizmetleri, iPass ile Anlaşma İmzaladı

Küresel mobil bağlantı tedarikçisi iPass, TAV İşletme Hizmetleri ile TAV’ın sadakat programı üyelerinin erişimini sağlamak üzere anlaşma imzaladı.

TAV Passport Kart’a sahip olanlar ücretsiz Wi-fi bağlantısıyla havaalanlarında, kafelerde, otellerde,tren istasyonlarında, uçak içinde ve diğer kamu alanlarında iPass’in küresel network noktalarına erişebilecek.
Programın şu anda yaklaşık olarak 20.000 üyesi bulunuyor ve TAV’ın ağları İstanbul Atatürk Havaalanı, Ankara Esenboğa Havaalanı, İzmir Adnan Menderes Havaalanı, Tiflis Gürcistan, Medine Suudi Arabistan ve Hırvatistan Zagreb’in de dahil olduğu havaalanlarında ziyaretçiler için hazır durumda.

TAV Passport Kart’ın amacı; ziyaretçilerin ücretsiz araç parkı, vale hizmetleri, indirimli transferler, güvenlik noktalarından hızlı geçiş ve salon erişimleri gibi ayrıcalıklardan yararlanarak havaalanında harcadığı zamanı hoş bir deneyim haline getirmek.

TAV Passport Kart ile yapılan anlaşma, İpass’ın yakın zamanda Hub One ile yapmış olduğu anlaşmanın bir sonucu, bu firma portföyünün bir parçası olan havaalanı müşterilerine iPass’e erişim imkanı sunacak.

TAV Operasyon Hizmetleri Genel Müdürü Matthew Recruiter, “günümüzde bağlantıda kalmak çok önemli, iPass ile yapılan işbirliği sayesinde üyelerimize limitsiz ve güvenli internet erişimi sağlayacağımız için memnunuz” dedi.

iPass Avrupa, Ortadoğu ve Asya Pasifik Bölgeleri Başkan Yardımcısı Mato Petrusi; “birinci önceliğin Wi-fi olduğu bir dünyada ücretsiz ve güvenli bir Wi-fi erişimi vaat edebiliyor olmak müşteri sadakatinin oluşmasını teşvik etmek için harika bir yöntem. TAV ile çalışmaktan ve sıklıkla seyahat eden binlerce gezgine iPass Netwok’ünün gücünü sunmaktan son derece mutluyuz. Bu aslında bir işletmenin Premium müşterilere küresel Wi-fi hizmeti sunma noktasında değer görmesi mükemmel bir örnek” diyerek ekledi.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.