StudentUniverse ve GapYear.com Artık Birlikte Çalışacak 0

Seyahat rezervasyon sitesi StudentUniverse ve GapYear.com birleşti! İkisi de Flight Centre Travel Group bünyesinde olan bu iki şirketin birleşmesi sonucunda GapYear.com bağımsız bir websitesi olarak çalışmaya devam edecek ve çalışanları StudentUniverse çalışanları ile birleşecek.

StudentUniverse pazarlama yöneticisi Dan Baker, Birleşik Krallıktaki 230 bin genç gezginin her yıl Gap Year’ı kullandığının ve bu programın giderek yaygınlaştığını gözlemlediğini belirtti. Öğrenci seyahat sektörü Birleşik Krallık’ın gerçekten önemli bir parçası. Bu birleşme de bu önemin altını çizen adımlardan bir tanesi. Seyahat konusundaki ürün yelpazelerini genişletecek ve marka ismini öne çıkaracak bu birleşmenin sektördeki önemi büyük.

Bu 2 şirket arasında farklılıklar yok değil. StudentUniverse’ün müşteri kitlesi genelde yalnız seyahat eden, tek noktaya uçup oradan geri dönen gezginlerken Made@GapYear’in kitlesi uzun süreli ve farklı gezi noktaları dahil eden, rezervasyonlarını telefon üzerinden yapan bir kitle.

Flight Centre Birleşik Krallık ve Güney Afrika yöneticisi Chris Galanty, bu birliktelik sayesinde satış sürecinin hızlanacağını ve hedef kitlelerinin genişleyeceğini belirtti.

StudentUniverse ve GapYear.com takımı websitelerini Southwark Bridge Road, Londra’da yönetecek.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe