Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Şoförlü VIP Araç, Minibüs, Midibüs ve Otobüs Kiralama Aplikasyonu Zuppin

Otobüs Bankası projesiyle tanıdığımız Adnan Değirmenci projesini geliştirerek Zuppin’i yayına aldı. 

VIP araçlarla havaalanı transferinden turizm taşımacılığına, festival etkinliklerinden öğrenci gezilerine, düğün organizasyonlarından spor aktivitelerine uzanan geniş bir yelpazede kurumsal araç sahiplerine hızlı ve kolayca ulaşabilmeyi sağlamayı amaçlayan Zuppin; yüzlerce adres ve telefonla vakit kaybetmenize gerek kalmadan ihtiyacınıza uygun araçları uygun tekliflerle ve hızlı geri bildirimle çözebilmenizi sağlıyor.

Şu an Tüm Türkiye’de hizmet veren uygulamayı yaratan Adnan Değirmenci; “Hedefimiz, önümüzdeki yıl yurtdışı seyahatlerinizde örneğin; Roma’ya veya Dubai’ye gitmeden önce ister 1 kişi isterseniz 1000 kişilik bir grup olun ZUPPIN mobil uygulamamız üzerinden şoförlü aracınızı kiralayabileceksiniz. Havaalanına indiğinizde araç sizi bekliyor olacak. Dolaylı rakiplerimiz sadece bir çeşit araç segmentinde karşımıza çıkıyor. ZUPPIN hem Mercedes Vito’larla hem de minibüs midibüs ve Lüks otobüs segmentleriyle hem yurt içi hem de yurtdışı rakipsiz durumdadır.” olarak belirtti.

Zuppin’e başarılar diler, süreci takip ederek sizlere bilgi veriyor olacağız.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2498 posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.