Skyscanner’a Yerli Rakip Geldi, Seyahatim.com 0

Uçak bileti, otel, araç kiralama ve havaalanı transferi gibi sorgulamayı sağlayan dünyaca ünlü seyahat arama motoru Skyscanner’a yerli rakip geldi, Seyahatim.com

Tamamen Skyscanner mantığında çalışan Seyahatim.com‘da uçak bileti, otel sorgulama haricinde yurtdışı paket tur ve yelkenli kiralama gibi seçeneklerde mevcut. Gelişmiş sistemiyle, bu seçenekleri isteğinize göre filtreleyerek kişiselleştiren ve sonuca ulaşmayı kolaylaştıran bir alt yapıya sahip olan Seyahatim.com rezervasyon ve satın alma işlemini ilgili tur operatörünün kendi sayfasına yönlendirerek güvenli bir şekilde müşterilerin alışveriş yapmasını sağlıyor.

Henüz açılalı kısa bir süre olmasına rağmen yoğun bir trafik alan sitenin önümüzdeki dönemde festival bileti, tren bileti ve otobüs bileti gibi seçeneklerin de eklenecek ve böylece hizmet ağını da genişletmiş olacak.

Kullanımı çok basit olan bu sistemde gideceğiniz ve gitmek istediğiniz destinasyonu sisteme girip aratmanız yeterli bundan sonrasını seyahat asistanınız sizin sıralacak ve seçmiş olduğunuz havayoluna ya da tura yönlenecek, turizm firmalarının size özel olarak belirtmiş olduğu ücret harici ek ücret ödemeden biletinizi ya da turunu güvenli bir şekilde alacaksınız ve şunu da söylemeliyiz ki seyahatim.com’da tüm bu hizmetler ücretsiz olarak sunuluyor.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe