Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Android destekli mobil cihazlar kullanan müşterilerin öncelikle Singapur Airlines uygulamasında mobil biniş kartlarını oluşturmaları gerekiyor. Daha sonra ise kartlarını Google Pay cüzdanlarına kaydedebilir ve güvenliği geçerek uçaklarına binebilirler.

Singapur Airlines, yolcuların yer deneyimini iyileştirmek için bir dizi dijital projede Google ile birlikte çalıştı. Bunlar arasında müşterilerin uçuş bilgilerini aramasına, rezervasyon onaylarını almasına ve yaklaşan uçuşlar için hatırlatıcılar ayarlamasına olanak tanıyan Google Flight, Google Assistant ve Google Home özellikleri de mevcut.

Singapur Airlines Satış ve Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı Campbell Wilson; “Google ile olan ortaklığımız ve Google Pay’e mobil biniş kartı kaydetme imkanının sunulması, SIA’nın dijital kapasitesini genişletme ve geliştirme konusundaki sürekli yatırımlarının bir örneğidir.

Bu da seyahat deneyimini sürekli geliştirmeye olan bağlılığımızı ortaya koyuyor ve müşterilerimiz için seyahati daha da sorunsuz hale getiriyor” dedi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz