Setur’un Temsilcisi Olduğu BCD Travel SolutionSource Platformunu Piyasaya Sundu 0

Setur‘un temsilcisi olduğu BCD Travel, hem yeni başlayanlara hem de yöneticilere yardım etmek için yeni bir platformu piyasaya sundu.

Seyahat yönetimi şirketi BCD Travel, kurumsal seyahat yöneticileri ve yeni başlayanlar için sunduğu çözümleri yeni bir ürün platformu SolutionSource ile genişletiyor.

BCD Travel Ürün Planlama ve Geliştirme Başkan Yardımcısı Yannis Karmis’e göre, turizm pazarının üçüncü parti teknolojileri BCD Travel‘ın tescilli platformlarıyla bütünleştirerek seyahat yönetimi deneyimini düzene sokacak “açık bir ekosistem” oluşturacak.

Yannis Karmis, “Seyahatte yenilik için muazzam bir zaman” diyor. “Açık bir platform oluşturarak, SolutionSource müşterilerimiz için yeni teknolojilerin kapılarını açıyor.”

Platform, acentelere ve yöneticilere faydalar sunmak üzere tasarlanmış Travelport Marketplace ve Sabre Red App Center‘a benziyor. Platform ideal bir şekilde zaman kazandırma ve gelir elde etmenin yanı sıra yeni başlayanlar için de ideal bir platform.

Freebird, Rocketrip, FairFly ve Yapta ortaklığı ile başlatılacak olan SolutionSource, risk yönetimi, fiyat güvencesi, program optimizasyonu ve daha farklı ihtiyaçları karşılayacak.

Teknoloji ortakları için SolutionSource, erişimlerini geliştirmek için BCD‘nin global müşteri tabanına erişim sağlayacak.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.