Sandalyeye Dönüşebilen Sırt Çantası 0

Çadır kurarak, sırt çantalarıyla kamp tatili yapıyorsanız şüphesiz ki yanınıza alacağınız eşyalarda aradığınız ilk özellik çok yönlü kullanılabilirlik ve pratiklik olacaktır.

Bütün eşyalarınızı sırtınızda taşıdığınız ve çok da elverişli olmayan yollarda yürüdüğünüz yolculuklarda ne kadar az yükünüz olursa o kadar iyi. Hele bir de bu ürünler çok yönlü kullanılabilir ve pratikse o zaman tadından yenmez işte!

The Chameleon Pack , size sırt çantası olarak hizmet verirken aynı zamanda rahat bir katlanabilen kamp sandalyesine dönüşebiliyor.

Bu dönüşebilen sırt çantası maceraperestlere kurulum ve taşıma konusunda daha az zaman harcama olanağı sunarak, doğanın tadını daha çok çıkarmalarını sağlıyor. Eminim ki doğasever bir maceraperest malzemelerinin kurulum süresine vakit harcamaktansa doğaya daha fazla vakit ayırmayı tercih edecektir. Paket kolaylıkla ikiye katlanarak taşınabiliyor, bu elverişli taşıma sayesinde de maceraperestler istedikleri yerde sandalyelerini kullanarak o anın tadını çıkarabiliyor, rahatlayabiliyor. Tüketici odaklı tasarlanmış bu ürünün sırt çantası özelliği sayesinde kullanıcılar eşyalarını arama ve kurmaya harcadıkları vakitten kazanmış oluyorlar.

Paket açıldıktan sonra sandalye haline geldiği zaman aynı zamanda kişisel eşyaların sandalye içinde kapalı bir şekilde korunması için de olanak sağlıyor. Ultra hafif sisteme sahip olan bu paket 135 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahip. Aynı zamanda tamamen su geçirmez özelliğe sahip olan bu paket içerisinde bir adet su şişesi tutacağı, laptop taşıma bölgesi ve geniş bir istifleme bölgesini de barındırmaktadır.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.