Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Seyahat sektöründe kullanılan güvenlik teknolojileri hızlı bir şekilde gelişiyor, ancak kullanıcıların zararına yol açacak kötü amaçlarla kişisel verilere erişmeye çalışan kişilerin becerileri için de aynı şey söylenebilir. Ancak, BIO-Key tarafından üretilen yeni biyometrik kilit serisinin piyasaya sürülmesiyle, seyahat güvenliğinin geleceği, taklit edilmesi kolay olmayan bir şeye dayanabilir: Dokunmanın gücüne.

Ne kadar hazırlıklı olursanız olun, bir hava alanında gezinmek, sıklıkla eşyaların çalınması, bavulların kaybolması veya kilit şifrelerinin unutulmasıyla sonuçlanan yorucu ve kaotik birer deneyim olarak karşınıza çıkabilir. Oldukça uzun bir süredir, kullanıcıların parmak izleriyle çalışan kilitler, kolayca unutulabilen kombinasyonlara veya kaybedilmesi ya da çalınması muhtemel anahtarlara olan ihyitacı ortadan kaldırma yoluyla sadece doğru kişinin, kendi çantasının içeriğine erişebilmesini sağlayarak bu problemlerin sonuncusuna yönelik bir çözüm olarak görülüyor. BIO-Key’in yeni biyometrik kilitleri dayanıklı, su geçirmez ve gerekli TSA güvenlik standartlarına uygun olma özellikleriyle kullanıcılara böylesi bir çözüm alternatifi sunuyor.

Hırsızlığa ve olası gizlilik ihlallerine karşı yenilikçi bir çözüm olarak işlev gören bu biyometrik kilitler, hem sıklıkla hem de zaman zaman seyahat eden gezginler için ideal bir seyahat aksesuarı olarak karşımıza çıkıyor.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz