Sabiha Gökçen’den Londra’ya 2 kişilik Uçak Bileti Kazanma Şansı 0

Seyahat sizin için ne anlam ifade ediyor? Bizimle paylaşın!

 

Seyahat hepimizin hayatında çok önemli bir yer alıyor. Seyahat sizin için ne anlam ifade ediyor? Hayatınızdaki yeri nedir? Bizimle düşüncelerinizi paylaşın ve Avrupa'nın en hızlı büyüyen ülkemizin gururu Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanından Londra'ya iki uçak bileti kazanma şansını yakalayın. Skyscanner jurisi en özgün yanıtı vereni seçerek, Sabiha Gökçen'den Londra'ya uçma olanağı sağlayacak. 

 KATLIM KOŞULLARI

1.     Bu yarışma Türkiye’de ikamet eden 18 yaşından büyük herkese açıktır.  Yarışmaya katılım yalnızca bireysel olarak yapılabilir. Yarışmaya katılarak kullanıcılar bu hüküm ve koşulları Kabul etmiş sayılırlar.

2.     Yarışma 01.05. 2014 tarihinde başlayıp 25.05.2014 tarihinde son bulacaktır. • Kazanan kişi Skyscanner jurisi tarafından en özgün yanıt baz alınarak belirlenecektir.

3.     Kazanan kişi 26. Mayıs 2014 günü Skyscanner web sitesinden ve sosyal medya kanallarından ilan edilecektir.

4.     Kazanan kişi Londra uçak bileti hakkını 01.06.2014-01.10.2014 tarihleri arasında kullanmalıdır.İngiltere vizesi ve konaklama tamamen kazanan kişinin sorumluluğundadır. Skyscanner be konuda sorumlulukkKabul etmez.  .

5.     İki kişilik Londra uçak biletinin toplam tutarı 400 İngiliz sterlini geçmeyecek şekilde alınacaktır.

6.     •Yarışmanın organizatörleri veya yarışmanın organizasyonundan sorumlu başka kişilerle istihdam ilişkisi ya da benzer ilişkiler içinde bulunanlar ve bunların birinci dereceden aile üyeleri bu yarışmaya katılamaz, katılsalar da ödül kazanamazlar.

7.     Katılım ücretsizdir. • Katılımcılar tarafından verilen yanıtlar, Skyscanner ve Sabiha Gökçen Havaalanı tarafından sosyal medya kanallarıunda kullanılabilir. Katılımcılar, yarışmaya girerken bunu baştan kabul etmiş sayılırlar.

8.     Gelen yanıtlar; cinsel içerik, dini içerik, siyasi içerik, genel ahlak kurallarına aykırı yazı veya resim kullanımı, ayrımcılık (yaş, cinsiyet, ırk, renk, din, etnik köken ayrımı yapan), küfür, hakaret, pornografi içerdiği takdirde değerlendirmeye alınmayacaktır. Katılımcılar, bu yarışmayı, hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanamaz, ve bu içerikte herhangi yazı ve içerik yükleyemez.

9.     Siteye makaleler, görüntüler, öyküler, yazılım ve telif hakkına konu olan veya benzeri içerik koyan kullanıcılar, siteye yükledikleri içeriğin üçüncü şahısların telif haklarına veya başka haklarına(özel hayatın gizliliği veya ifşayı men etme hakları gibi) tecavüz etmediğinden veya bu hakları ihlâl etmediğinden emin olmalıdırlar.

10.  Verilen yanıtlar, Skyscanner Türkiye yönetiminin seçeceği özel jüri tarafından değerlendirilecektir. •1kişiye2 kişilik Londra Uçak Bileti verilecektir.

11.  Kazananlar, 1 Haziran tarihinde Skyscanner Türkiye sosyal medya hesaplarında ilan edilecektir.

12.  Kazanılan uçuş hakkını 01.10.2014 tarihine kadar kullanmalıdır. • Kazananlar ödüllerinin nakit karşılığını talep edemez, kazandığı ödülü değiştiremez, hakkını devredemez ve satamaz. • Yarışmayı kazananlara, kazandıkları bilgisi kampanya sayfasında yazıkları e-posta adresine gönderilecek e-posta aracılığıyla iletilecektir.

13.  Skyscanner Türkiye, kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarı, mobil cihazları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan doğacak sorunların ve söz konusu bilgisayar, mobil cihazlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararların sorumluluğunu kabul etmez.

14.   Anlaşmazlık durumunda İngiltere ve Galler mahkemeleri yetkili olacaktır.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe