Onlinebilet.com Yenilenen Yüzü ile Otobüs Bileti Sektöründe Güçleniyor 0

Alan adını Nokta firmasından satın alan ve 2015 yılında açılan Onlinebilet.com, 2018 yılına tüm altpayısını, arayüzünü ve uygulamalarını baştan aşağı yenileyerek giriyor. 180’den fazla otobüs firmasının online bilet satışını gerçekleştiren firma, mobil iyileştirmeler ile birlikte uygulama kullanımında kullanıcı sadakatını hedefliyor.

Start-up kültürü içerisinde, hızlı reaksiyon göstererek rekabeti yoğun bilet sektöründe pastadaki payını genişletmeyi planlıyor.

2017 satışlarındaki istatistiki bilgilere göre bilet satışlarının yüzde 80’i web site üzerinden gerçekleşirken yüzde 20’si uygulamar üzerinden gerçekleşmiş. En sık bilet satışı gerçekleştirdiği güzergah ise Afyon – Kütahya hattı.

Halihazırda “Onlinebilet.com Turizm” adı altında Türsab üyesi olan kuruluş, 2018 yılında uçak bileti satışlarına başlamayı planlıyor. Feribot ve tren biletlerinin dahili ile birlikte de onlinebilet adının tam karşılığını vermeyi hedefliyor.

Onlinebilet.com ios uygulamasını buradan, android uygulamasını ise iOS için buradan , Android için buradan indirebilirsiniz.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe