Malezya Turizm Ofisi Yeni Projesi Malezyatatilcenneti.com’u Yayına Aldı. 0

Türk turist sayısını arttırmak isteyen Malezya Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul ofisi yeni projesi MalezyaTatilCenneti.com‘u yayına aldı.

Türkiye’den yılda yaklaşık 18 bin ziyaretçi alan Malezya, Türkiye’deki algısını daha da güçlendirmek için Uzakrota’nın proje koordinatörlüğünde Türk Hava Yolları ve TÜRSAB‘a bağlı acentalar Tur Andiamo, Tourmar, Vispo Turizm ve Navigatour ile birlikte tanıtım atağına kalkıyor.

Tourism Malaysia İstanbul Pazarlama Müdürü Çağrı Sağlık projeyi; ” Bu projeyi oluşturmamızın asıl amacı Türk turistin her ülkede ayrı bir kültür göreceğine Malezya’da her yerden bir parça bulacaklarını göstermektir. Herşeyden önce verdiğiniz paranın karşılığını bir yerdir Malezya. Aynı zamanda Asya’nın 3 ana kültürü bulunmaktadır. Hintlileri görmek için Hindistan’a, Çinlileri görmek için Çin’e gitmek yerine, Malezya’da bunların hepsini aynı yerde görmek mümkün. Ayrıca helal yeme ve içmeye önem veren bir ülke olduğumuz için de bizim Malezya’yı tercih edebilir, orada rahat bir tatil keyfi sürebilirsiniz” olarak açıkladı.

Mart ayı sonuna kadar gerçekleştirilecek proje süresince 1299 USD’den itibaren Malezya turlarına sahip olabileceksiniz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe